Благодійний концерт провели у Черкасах на День закоханих 16 Лютого 2015 12:08

Благодійний концерт провели у Черкасах на День закоханих

14 лютого, у День закоханих у Черкаському музичному училищі імені С.С. Гулака-Артемовського пройшов благодійний концерт, присвячений бійцям нашої держави, які на цей час перебувають не зі своїми коханими та близькими, а відстоюють державні кордони на сході країни.

Тепло наших сердець – із таким закликом дарували свої таланти юні вихованці музичного училища: гітаристи, ансамблі саксофоністів, скрипалі та  вокалісти, колективи танцювальних клубів «NON STOP» та інші.  Заспівала пісню «Мовчати» гурту «Скрябін» і студентка медичного коледжу Наталя. Дівчина вже тривалий час дуже активно вболіває за долю нашої країни. Говорить, що ходила захищати і Черкаську обласну державну адміністрацію, яку «штурмували» під час подій на Майдані Незалежності. Та батьки, побоюючись за свою доньку, закрили її вдома на ключ. Скрипалька Юлія виконала  музичну композицію гурту «Океана Ельзи» «Я не здамся без бою» та наголосила, що молодь вірить у перемогу та не здається. Третьокурсниці, саксофоністи Олександра та Вероніка вже не вперше виступають на благодійних заходах. Кажуть, що болісно спостерігати, як гинуть українці, нехай швидше повертаються.

– Втілення такого задуму розпочалося ще на початку лютого, коли волонтери Центру допомоги армії та Черкаська студентська рада узгоджували місце проведення і учасників концерту, – розповідає волонтер Горовий Павло. Студенти дуже активно відгукнулися та багато хто виявив бажання взяти участь. Анонсували захід через соціальні мережі та афіші міста. Квиток коштував 40 гривень.

Близько двох годин тривав теплий, емоційний концерт. У залі звучали композиції українських авторів, зарубіжних виконавців у сучасній інтерпретації юних музичних майстрів. За цей час вдалося зібрати орієнтовно півтори тисячі гривень у скриньки для пожертв, що стояли біля концертної зали.

На зібрані кошти будуть закуплені нагальні речі та найближчим часом поїдуть на схід. Волонтер Устроєва Лариса розповідає, що нашим бійцям зараз вкрай необхідні дизельне пальне або картки на нього, кровоспинні, знеболюючі та протизапальні ліки, тепла білизна, спортивні штани. Відвозили прилади нічного бачення, тепловізори та далекоміри. За тиждень волонтери відправляють по дві або навіть вісім машин з провізією бійцям 93, 95, 79 аеромобільних бригад, Черкаському та Кіровоградському автобатальйонам.

У свято закоханих студенти не пожалкували свого часу та прийшли на доброчинний захід. Своїм маленьким вчинком молодь вже започаткувала велику справу становлення нашої держави. Україна не без добрих сердець, яких об’єднала та згуртувала спільна віра в перемогу.

Джерело: «День»