У Рівному проведуть благодійний марафон, щоб поставити на ноги «кіборга» 13 Травня 2015 13:43

У Рівному проведуть благодійний марафон, щоб поставити на ноги «кіборга»

Рівненські волонтери вирішили провести спільний благодійний марафон, щоб підтримати захисника донецького аеропорту Андрія Мельника. Андрій – уродженець міста Костопіль Рівненського району, вийшовши з Донецького аеропорту, отримав кульове поранення в живіт. Попереду у нього довгий і важкий період реабілітації. Один день перебування на лікуванні коштує 1 500 грн. Для хлопця це – непідйомна сума.

Рівненські волонтери об’єдналися заради того, щоб зібрати хлопцю кошти на дороговартісне лікування. Тому спільними зусиллями організовують 16 травня з 12 до 21 години на Майдані Незалежності цілоденний Благодійний Марафон «Він – НАШ!»

На гостей чекають благодійний ярмарок, концерт місцевих виконавців, професійні тематичні фотосесії, польова кухня та пригощання смаколиками, масштабна розважальна зона для дітей (аніматори, шаржисти, клоуни, майстер-класи по виготовленню іграшок тощо). Дітки також матимуть змогу написати листа Андрію з словами підтримки.

Усі учасники заходів у рамках благодійного марафону братимуть участь у розіграші подарунків та сертифікатів від місцевих закладів.

Організатори: Благодійний фонд «Руєвит», ГО «ВВР» (Всеукраїнський Визвольний рух), ГО «Воїни Світла», волонтерська група Рівненської Жіночої сотні, ГО «Громадський актив Рівненщини», волонтерки Інна Білецька, Наталія Лозовська, Ірена Денищук.

Джерело: ОГО