24 червня – презентація «Зеленої книги української благодійності – 2014» 24 Червня 2015 13:00

24 червня – презентація «Зеленої книги української благодійності – 2014»

24 червня 2015 року о 13:00 у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, 1 поверх) відбудеться презентація «Зеленої книги української благодійності – 2014».

У заході візьмуть участь:

  • Олександр Максимчук, президент Асоціації благодійників України;
  • Олександр Олійник, віце-президент Асоціації благодійників України;
  • Алла Прунь, виконавчий директор ІАЦ «Громадський простір»;
  • Марина Антонова, голова Правління МБФ «Україна 3000».

Цього року Асоціація благодійників презентує вже третій випуск «Зеленої книги української благодійності». Нинішнє дослідження підготовлено на базі національного експертного опитування «Стан розвитку благодійності в Україні – 2014», проведеного Асоціацією спільно з ІАЦ «Громадський простір» у травні-червні 2015 року. В опитуванні взяли участь більш ніж півсотні експертів у різних сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, державні і громадські діячі, журналісти, науковці з усієї України.

Довідки за телефоном (063) 97-78-078, контактна особа – Катерина Соболева-Зоркіна.

Реєстрація представників ЗМІ – за редакційними посвідченнями на місці події.

Зелена книга (англ. Green Paper) – документ, що містить аналіз (моніторинг) сьогоднішнього стану у визначеній суспільній сфері і має на меті розпочати процес громадського обговорення з обумовленої тематики. Як правило, результатом таких консультацій згодом стає упорядкування офіційної Білої книги, у якій результати суспільної дискусії узагальнені у формі практичних рекомендацій та пропозицій.