![Мальтійська служба допомоги передала в Маріуполь і Запоріжжя понад 23 тонни гуманітарної допомоги](/img/forall/a/19/47.jpg)
Івано-Франківські мальтійці доправили до Маруполя 8 тонн продуктів і засобів гігієни та 15 тонн допомоги для біженців зі сходу у Запоріжжі.
Мальтійці доправили до Польової Кухні у Маріуполі і для тимчасово переселених зі Сходу України в Запоріжжі допомогу від Мальтійського Ордену з Польщі.
Допомога фінансована урядом Польщі і призначена для потребуючих на сході нашої країни. Загальна вага вантажу – понад 23 тонни, вартість наданої допомоги – понад півтори мільйони гривень.
Інформація надана Мальтійською службой допомоги
Галерея (7 фото)
* Для перегляду клікніть на фото