В Українському Католицькому Університеті відкрився доброчинний ярмарок 3 Липня 2015 11:00

В Українському Католицькому Університеті відкрився доброчинний ярмарок

З 30 червня 2015 року у Львові в корпусі Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету проходить благодійний ярмарок творів Національної пересувної експозиції образотворчого і прикладного мистецтва в’язнів «Преображення Господньою Любов’ю».

Усі охочі зможуть взяти участь у доброчинній акції, в тому числі й дистанційно, до 31 липня 2015 року. Для зручності світлини творів будуть розміщені в мережі Інтернет.

Кошти, виручені з благодійних пожертв за твори в’язнів, будуть передані на підтримку діяльності Центру соціальної адаптації для жінок «Переображення», смт. Любеч.

Майданчик для завершальної експозиції та благочинного ярмарку було створено за сприянням отця доктора Романа Завійського, декана Філософсько-богословського факультету УКУ. Скрипкова музика, гості, слайди і фрагменти репортажів про виставку, спілкування відвідувачів супроводжували відкриття виставки 30 червня.

«Відділ пенітенціарного душпастирства УГКЦ поставив перед собою завдання створити поле для діалогу між людьми, які опинились у місцях позбавлення волі, та суспільством. Саме під час виставки відбувалися зустрічі, презентації, семінари та круглі столи, де неодноразово наголошувалося на необхідності реформування кримінального судочинства і пенітенціарної системи України, участі Церкви і суспільства у процесі соціальної інтеграції колишніх в’язнів», – сказав на церемонії відкриття протоієрей Костянтин Пантелей, один з організаторів пересувної експозиції. Розпочата у Києві, виставка побувала у 17 містах України, а 20 творів експозиції потрапили з Києва на міжнародний конкурс в Берліні.

Вінцем соціальної і мистецької акції став ярмарок у Львові, який триватиме в приміщенні Філософсько-богословського факультету УКУ протягом липня. Піктограми творів будуть виставлені в мережі Інтернет, щоб полегшати дистанційну участь меценатів у доброчинній акції.

УКУ запрошує усіх небайдужих відвідати виставку та взяти участь у благодійному ярмарку.

Адреса: м. Львів, вул. Хуторівка, 35, Український Католицький Університет, Філософсько-богословський факультет, телефон (032) 240-99-56. Контактні особи: Олена Тверда (097) 272-17-39, Юлія Вінтонів (067) 310-93-50.

Джерело: Громадський простір