Фонд Гарних справ допоможе зібрати до школи дітей-переселенців 10 Липня 2015 16:10

Фонд Гарних справ допоможе зібрати до школи дітей-переселенців

З 1 липня 2015 року МБФ Гарних справ запускає соціальний проект «До навчання готовий!», який буде проводитись в рамках програми «Дорога в життя для кожної дитини». Маючи досвід організації та реалізації подібної соціальної ініціативи в 2013 році, коли представники фонду дарували комплекти канцелярії багатодітним сім’ям, в цьому році було вирішено допомогти зібрати в школу дітей-переселенців.

За останніми даними Мінсоцполітики, у різних містах України проживають понад 160 тисяч дітей-переселенців, більша частина яких – школярі. Опинившись у чужому місті, сім’ї біженців, а особливо їхні діти, потребують допомоги. Тим більше зараз, на початку нового навчального року.

Перед Днем знань батьки закуповують все необхідне для того, щоб дитина ні в чому не знала потреби під час навчання. На жаль, сім’ї, які змушені були виїхати з рідних міст, де йдуть бойові дії, часто не можуть собі дозволити повноцінно зібрати в школу дітей, купити все необхідне, в тому числі канцелярські приладдя.

«Поштовхом до запуску проекту «До навчання готовий!» стали часті дзвінки й листи людей в нашу організацію з проханням допомогти зібрати в школу дітей. Найчастіше з’ясовувалося, що зв’язуються з нами сім’ї переселенців зі сходу країни. Ми зрозуміли, що у нас є сили, досвід і бажання допомогти дітям та їхнім батькам вижити в цей нелегкий час», – прокоментувала початок акції президент МБФ Гарних справ Наталія Колісник.

На даний час проект «До навчання готовий!» тільки стартував, тому Фонд буде радий будь-якій допомозі. Усі бажаючі можуть пожертвувати будь-яку суму – вона буде витрачена на придбання канцтоварів, шкільної та спортивної форми, а також взуття для школярів.

Джерело: МБФ Гарних справ