Благодійний «Пробіг з вірою в серці» пройде в п’яти містах України 28 Серпня 2015 16:26

Благодійний «Пробіг з вірою в серці» пройде в п’яти містах України

Щорічний благодійний захід для всієї родини «Пробіг з вірою в серці» відбудеться цієї осені у 5 містах України: Київ (6 вересня), Вінниця (12 вересня), Львів (13 вересня), Херсон (20 вересня), Кременчук (26 вересня).

Подію буде проведено за ініціативи компанії «Данон» в Україні. Також ініціаторами та організаторами акції виступили компанії «Нутриція Україна», мережі АЗК WOG, Моршинська, Мізуно, Фреш Дизайн, БФ «Відкриті серця України», МБФ «Українська Біржа Благодійності», Європейська Бізнес Асоціація, Радіо Аристократи.

Мета проекту – долучити широку громадськість до збору коштів на оснащення лікарень та пологових будинків необхідним кардіологічним обладнанням для допомоги дітям із вадами серця. Адже вроджені вади серця є першою причиною дитячої смертності в Україні. І майже 40% дітей приречені померти у перший місяць життя, та 60% усіх інших до 1 року, якщо їм не буде встановлено точний діагноз.

Проте залучення сучасного медичного обладнання – один зі шляхів вирішення проблеми. Адже, як зазначають експерти, при своєчасній діагностиці та лікуванні 95% дітей матимуть здорове серце та житимуть повноцінним життям. А участь у такому заході дає змогу кожному допомогти і змінити ситуацію на краще.

Реєстрація на пробіг відкрита на сайті http://ukrrun.com.ua/ та буде проходити у день заходу у кожному з міст.

У Києві планується, що реєстраційний внесок складатиме 100 грн., дітям до 7 років участь безкоштовна. Всі учасники отримають реєстраційний номер, браслет та смачний молочний продукт. А перша тисяча учасників на згадку про акцію отримає футболки.

Крім того, бажаючі мають змогу підтримати акцію онлайн, зробивши грошовий внесок на сайті Української Біржі Благодійності https://ubb.org.ua/uk/project/1591/ з будь-якого куточка світу, у найзручніший для себе спосіб та у найзручніший час. Або купуючи сердечко «Дорога до серця» на АЗК WOG з 25 липня по 26 вересня на всій території Україні.

Загальна сума коштів, що є реєстраційними внесками за участь у пробігах у 5 містах, онлайн-внески на сайті УББ та кошти, зібрані під час акції «Дорога до серця», повністю підуть на придбання медичного обладнання до наступних лікарень:

  • Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (м. Київ)
  • Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини»
  • Львівська міська дитяча клінічна лікарня
  • Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня
  • Міська лікарні №2 міста Кременчук (Полтавська область)

Джерело: Agravery