Екуменічний соціальний тиждень завершиться благодійним концертом «ROCK-H ТА ДРУЗІ дітям «Джерела» 11 Вересня 2015 11:43

Екуменічний соціальний тиждень завершиться благодійним концертом «ROCK-H ТА ДРУЗІ дітям «Джерела»

3 жовтня 2015 року вперше на сцені Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької гурт «ROCK-H» дасть благодійний концерт на підтримку Навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Концерт проходить у рамках VIII Екуменічного соціального тижня, що відбуватиметься у Львові з 30 вересня по 3 жовтня 2015 року, і стане його завершальним заходом.

Початок заходу – о 19:00.

На сцені виступатимуть також лідер гурту «Мері» Віктор Винник, співачка Олеся Киричук, скрипаль-віртуоз Олександр Божик. Родзинкою концерту стане годинна програма колективу Рокаш-Оркестра, що об’єднав переможців телешоу «Загудеме в’єдно».

Усі зібрані кошти від продажу квитків будуть спрямовані на забезпечення щоденних програм для дітей та молоді з особливими потребами Навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Квитки можна придбати у касах «ОТ-ОТ» або за тел.: (032) 227-36-02. Контактна особа: Тетяна Кузьменко, тел.: (097) 681-48-20.

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році з ініціативи батьків дітей з особливими потребами та волонтерів з Канади. За 21 рік роботи закладу допомогу отримали близько 5 000 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 35 років. Сьогодні у центрі щодня займається 150 вихованців, 100 родин в місяць отримують консультаційний супровід і реабілітаційні послуги.

Центр «Джерело» частково фінансується з комунального бюджету міста Львова (30%) та здебільшого з благодійних надходжень щирих милосердних людей (70%).

Джерело: ЛМР