Благодійна кава: усі відвідувачі Lviv Coffee Festival допомагають дітям з вадами серця 25 Вересня 2015 11:03

Благодійна кава: усі відвідувачі Lviv Coffee Festival допомагають дітям з вадами серця

24 вересня у Львівському палаці мистецтв стартував Lviv Coffee Festival. Щороку на фестивалі кави діє соціальна складова. Відтак, гривня із кожного вхідного квитка та з продажу солодкої вати на фестивалі буде скеровано на оснащення палати кардіологічного профілю дитячого відділення ЛОДКЛ «Охматдит».

Як повідомили організатори Lviv Coffee Festival, окрім коштів із вхідного квитка, офіційний цукор фестивалю ТМ «Діамант» передасть усі кошти, зібрані з продажу солодкої вати під час фестивалю кави, на потреби «Охмадиту».

«Для надання ефективної допомоги та спостереження за станом здоров’я пацієнтів із порушеннями ритму, вродженими та коригованими вадами серця, нам вкрай необхідне обладнання для моніторингу їх життєвих показників. Для здійснення цієї мети нам допомагають небайдужі люди», – повідомила Ольга Куриляк, обласний дитячий кардіолог ЛОДКЛ «Охматдит».

За її словами, організатор Lviv Coffee Festival – компанія «ДікАрт», на початку року вже передала частину коштів для оснащення палати кардіологічного профілю педіатричного відділення ЛОДКЛ «Охматдит», які зібрали в рамках проекту «Добра справа» на Фестивалі писанок.

Нагадаємо, традиційно в рамках фестивалю відбудеться тур кав’ярнями Львова, кавова ВелоМИЛЯ, виставка кавового обладнання та аксесуарів КаваEXPO, Кавовий ярмарок та ін.  Вартість квитка на фестиваль – 25 грн.

Джерело: uFest.in.ua