Український дизайнер проведе благодійний показ у США, аби допомогти дітям-сиротам 3 Грудня 2015 13:37

Український дизайнер проведе благодійний показ у США, аби допомогти дітям-сиротам

6 грудня в американському Нью-Джерсі пройде модний показ українського дизайнера Оксани Полонець. Всі виручені кошти підуть на допомогу українським дітям-сиротам з обмеженими можливостями. Про це повідомляють Новини діаспори з посиланням на сторінку заходу у Фейсбуці.

«Всі кошти з показу будуть переведені на рахунок благодійної організації  «Українська Благодійницька Мережа» для закупівлі нових ліжок дітям-сиротам з обмеженими можливостями Залучанського інтернату Івано-Франківської області», – йдеться у повідомленні.

Захід розпочнеться о 12:30 в Українсько-американському культурному центрі за адресою: 60 N Jefferson Rd. Придбати квитки можна за телефоном: 201-978-1329.

На показі колекції ексклюзивних суконь та сорочок від Оксани Полонець буде пристуня «Міс українська діаспора 2015» Євгенія Борідка. Також у рамках заходу можна буде придбати речі, які власноруч зробили діти із Залучанського інтернату. Спонсором події виступає Український конгресовий комітет Америки (УККА).

Раніше Оксана Полонець презентувала у Чикаго дві ексклюзивні колекції суконь, які підготувала спеціально для конкурсу «Міс українська діаспора». У колекціях зібрані взірці стародавніх дизайнів вишивки західноукраїнського регіону, що втілені в сучасному виконанні вечірніх та повсякденних суконь.

Джерело: УКРІНФОРМ