Лікувальна реабілітація для учасників АТО 26 Січня 2018 17:05

4-ий рік поспіль Благодійний Фонд «Міжнародна асоціація підтримки України», Міністерство закордонних справ Словаччини та посольство Словацької Республіки в Україні продовжують активно допомагати воїнам, учасникам АТО, реабілітаційним лікуванням у Словаччині. У першому півріччі цього року уже заплановано реабілітувати та оздоровити 60 воїнів-захисників.
У програмі лікувальної реабілітації може взяти участь кожен учасник АТО, який потребує невідкладної лікувальної та реабілітаційної допомоги з будь-якого регіону України.
Просимо воїнів-захисників з важкими пораненнями, а саме: специфічні переломи, травми рук, ніг; пошкодження рухового апарату; травми черепа; контузія; клінічне заціпеніння/контрактури, тощо, вичерпно заповнити анкету учасника програми реабілітації (особлива увага на пункти: де і за яких обставин сталось поранення; в якому стані перебуває на даний час (ВАЖЛИВО: РАНИ МАЮТЬ БУТИ ЗАГОЄНІ БЕЗ ВИДІЛЕНЬ І НЕ КРОВОТОЧИТИ); в яких підрозділах служив; наявність відповідних супутніх документів (закордонний паспорт обов’язково, біометричний бажано): АНКЕТА https://docs.google.com/…/1FAIpQLSclbzFm0WzrIv-Wzh…/viewform, (анкету заповнити та надіслати до 3 лютого 2018 року). Конфіденційна інформація з анкети про особу-воїна не розголошуватиметься і використовуватиметься лише для прийняття рішення про участь у словацькій програмі лікувальної реабілітації. (анкету також можна надіслати до 3 лютого 2018 року на е-mail: [email protected])
Асоціація запрошує меценатів долучитися до покриття організаційних витрат на території України, а також на транспортування воїнів-захисників територією України й до місця призначення.
P.S. З 2014 Міжнародною Асоціацією у Словаччині, Австрії, Франції, Німеччині, Польщі та Італії проліковано та реабілітовано понад 400 важкопоранених учасників АТО.

Джерело та деталі: https://www.facebook.com/iasu.ua/posts/893499494141507