Фонд «Повернись живим» отримав спецвідзнаку рейтингу доброчинності 18 Січня 2018 15:58

Фонд «Повернись живим» отримав спецвідзнаку рейтингу доброчинності

18 cічня 2018 року під час брифінгу керівників ВБО «Асоціація благодійників України» відбулось вручення почесного свідоцтва Міжнародному благодійному фонду «Повернись живим» — лідеру Національного експертного опитування «Зелена книга української доброчинності-2017». Відзнаку отримала представник Фонду Наталія Калмикова. Проект «повернись живим» отримав найбільше відсотків під час рейтингового опитування у номінації: «Благодійна організація, яка здійснює свою діяльність максимально відкрито і прозоро для українського суспільства». Серед цьогорічних фондів, які називали в опитуванні респонденти були: БФ «Таблеточки», благодійна акція «Серце до Серця», МБФ «Українська Біржа Благодійності», Карітас Україна.

Довідково: Зелена книга (Green Paper) – це документ, що містить аналіз (моніторинг) сьогоднішнього стану у визначеній суспільній сфері. Вона має на меті ініціювати громадське обговорення та розпочати процес суспільних консультацій з обумовленої тематики. Як правило, результатом таких консультацій згодом може бути публікація офіційної Білої книги, де результати суспільної дискусії узагальнені у формі практичних рекомендацій та пропозицій.
«Зелена книга української доброчинності» – щорічний аналітичний збірник, підготовлений на базі експертного опитування «Благодійність в Україні». В опитуванні беруть участь експерти, які представляють всеукраїнські та регіональні благодійні організації, медіа й наукові установи з усіх куточків України. Опитування є фаховим і територіально репрезентативним, коректно представляє існуючу у середовищі множину суб’єктів благодійності.