Виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення» 11 Квітня 2018 18:17

Виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення»

Анжеліка Рудницька – самобутня художниця. Створила симбіоз етнічного і модерного мистецтва. Засновник техніки ЕТНОМОДЕРН.
На її рахунку більше 70 виставок (близько 50 – персональних). Полотна Анжеліки експонувалися у художніх музеях і галереях України, Франції, Угорщини, Бельгії, Нідерландів, Болгарії, Румунії, Македонії, Сербії, Хорватії, Естонії, Чорногорії, Литви, Польщі, Південній Кореї.
Видала художній альбом-каталог «Український всесвіт» у двох частинах (2008, 2009 рр.). Володар всесвітньої премії «World Masters» (Всесвітній фестиваль культури та мистецтв, Корея, 2010 р.). 2012 рік – всеукраїнський арт-тур Містерія літочислення.
Анжеліка Рудницька закінчила Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю журналістика. Має численні публікації у періодичних виданнях, створила багато авторських програм на ТБ і радіо, серед них – легендарна музична телепрограма «Територія А». З 2013 року – ведуча програми «Нехай вам буде кольорово!». А.Рудницька – відома українська співачка та письменниця. Вона видала шість музичних альбомів. У 2009 році побачив світ її жіночий роман «Пристрасна траса до щастя».Нині працює доцентом на кафедрі фольклористики Інституту філології КНУ ім.Т.Г.Шевченка (Центр фольклору та етнографії). Плідно займається громадською діяльністю. Учасник багатьох масштабних соціальних і благодійних акцій, президент Фонду відроДження культурного середовища Києва та ін.Активно гастролює на Луганщині та Донеччині. Ініціатор народного збору україномовних книжок для бібліотек Сходу «Територія Книги».
Виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення» експонуватиметься в Музеї книги і друкарства України з 12 квітня до 11 травня 2018 року.
 ПОДІЯ у FB
ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ та АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ:
ЧАС: 12 квітня 2017 року о 17:00
МІСЦЕ:  Музей книги і друкарства України, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 9
ОРГАНІЗАТОРИ і ПАРТНЕРИ: Музей книги і друкарства України, Мистецька агенція “Територія А”
АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – прес-служба Музею книги і друкарства України: тел. 280-79-76, 280-66-23