12 січня провели захід для родин політичних в’язнів 14 Січня 2019 15:39

12 січня в Україні відзначають день політв’язня. Тому, 12 січня 2019 року, у суботу, за святковим столом у приміщенні Духовної академії, розташованому на території Михайлівського монастиря у Києві, відбулася зустріч з родинами українців, яких утримують в Росії з політичних мотивів.

До організації заходу долучилися родина Ющенків, Асоціація благодійників України, МБФ «Україна 3000», Сім’я Борисових.

Глава Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся на спільній вечері із сім’ями українських в’язнів у Росії. Окрім родичів політв’язнів та очільника ПЦУ до вечері долучились представники посольств США та країн Євросоюзу. Зокрема, були присутні посли і заступники послів США, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії, міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш, батько українського політв’язня Павла Гриба, очільники українських громадських організацій.

Під час святкової вечері її учасники, які належать до різних релігійних конфесій, спільно помолились за звільнення незаконно ув’язнених українців, і послухали колядки у виконанні семінарістів академії та відомих українських співаків Сергія Фоменка (Фоми) та Анжеліки Рудницької. Водночас художник Андрій Єрмоленко спеціально до цього вечора створив листівку “Тримайтеся, браття”.

Джерело

Фото взяті із соцмережі фейсбук