Заявки на Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018» приймаються до 15 березня 2019 року 4 Березня 2019 12:27

У жовтні 2018 року стартувала активна фаза Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Засновником конкурсу є ВБО «Асоціація благодійників України», засновано конкурс у 2007 році, а у форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року.

Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Завданнями Конкурсу є: популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійноcті; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заявку можна завантажити за посиланням . Заповнену заявку надсилати електронною поштою на адресу: [email protected] до 15 березня 2019 року. До заявки доцільно додати відскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Цьогоріч переможців визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях (у заявці обов’язково вказати номінацію/ї , у яких заявка братиме участь):

Основні колективні номінації:
1. Благодійність великого бізнесу.
2. Благодійність середнього та малого бізнесу.
3. Корпоративна благодійність.
4. Колективне волонтерство.
5. Всеукраїнська благодійність.
6. Регіональна благодійність.
7. Місцева благодійність.
8. Благодійність в охороні здоров’я.
9. Благодійність в освіті та науці.
10. Благодійність в культурі та мистецтві.
11. Благодійність в соціальній сфері.
12. Благодійність в захисті України.
13. Благодійність неурядового сектору.
14. «Добро починається з тебе». (Молодіжна та дитяча благодійність)
15. Благодійна акція року.
16. «Платформа добра».

Індивідуальні номінації:
1. Благодійник року.
2. Волонтер року
3. Меценат року
Спеціальні номінації:
1. Народний благодійник.
2. Медіа про благодійність
3. Благодійність медіа
4. Допомога з-за кордону.

«Народний благодійник» – це одна із спеціальних номінацій Національного конкурсу «Благодійна Україна». Унікальність «Народного благодійника» у тому, що і висунення, і оцінювання благодійників делегується громадянами України. Народним благодійником може стати будь-яка організація чи особа, які займаються благодійністю в Україні.

Висунути кандидатів у номінацію «Народний благодійник» можна таким шляхом: надіславши електронного листа за адресою [email protected], вказавши у темі листа: «Народний благодійник». У листі дати коротку характеристику діяльності організації-номінанта чи особи-номінанта; лінк на сайт, блог, чи фб.-сторінку номінанта; додати декілька світлин.

У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження , що відбудеться 16 квітня 2019 року у Києві.

Окрім Національного конкурсу, в його рамках у цьому році пройде ще 12-ть регіональних конкурсів у таких областях: Львівська, Одеська, Хмельницька, Житомирська, Донецька, Харківська, Херсонська, Київська, Вінницька, Чернівецька, Полтавська та Запорізька. Церемонії нагородження переможців регіональних конкурсів пройдуть у квітні-травні 2019 року.

Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра», що стала уже синонімом благодійності в Україні. Визначення переможців конкурсу відбуватиметься після закінчення прийому заявок, а саме з 15 березня 2019 року.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 березня 2019 року. Заявку можна завантажити за лінком: заявка.

Детальніша інформація за телефоном: 067-164-04-11 та на сайті: https://blagoukraine.org/ .

Детальніше про конкурсні номінації:  Витяг з Положення про конкурс “Конкурсні номінації”

Чекаємо на ваші заявки та єднаймося заради добра!