У Львові відбувся Благодійний бал 15 Листопада 2011 10:23

Місто Львів поринає в осінню містерію, 11 листопада відбувся Благодійний бал. Подія пройшла в «Будинку вчених», що за адресою: вул. Листопадового чину, 6.

Метою заходу був збір коштів на облаштування благодійної кухні для бездомних та малозабезпечених громадян.

«До участі були запрошені представники духовенства, посадові осіби міста, представники бізнесу та інші представники інтелігенції.  Родзинкою дійства став виступ відомого львівського скрипаля, срібного призера шоу «Україна має талант 2» Олександра Божика та його квартету, показ дизайнерської колекції одягу від Ольги Романової та безумовно благодійний аукціон» – розповів координатор проведення балу, секретар ради найвищих настоятелів УГКЦ о. Роман Лагіш.

Лотами на аукціоні були картини львівських художників, дизайнерська вечірня сукня, сертифікат для повного обстеження зору та можливість придбання окулярів від оптики «Fielmann», романтична вечеря для двох в ресторані «Valentino», а також три томи творів Митрополита Шептицького та книга Джорджа Вайгеля «Свідок надії: Життєпис Папи Івана-Павла ІІ», компакт-диски української співачки Джамали з особистим автографом.

Організаторами заходу: громадська організація «Місток» (Згромадження сестер служебниць), Львівська Провінція ЧНІ УГКЦ та управління соціального захисту Львівської міської ради.

Дрес-код балу: вечірні сукні для дам та костюми для кавалерів.

«Львів завжди славився осінніми балами, які проводились задля благодійних цілей. Сьогодні ж ми намагаємось відродити цю прекрасну традицію, й започаткувати нову сторінку в історії нашого міста, з допомогою якої ми намагатимемось вирішувати гострі соціальні питання за допомогою меценатів, жертводавців, оскільки філантропія є невід’ємною складовою соціальної політики у будь-якій високорозвиненій державі. І ми, теж будемо працювати в цьому напрямку» – наголосила, в.о. директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради, Ольга Павлюк

Львівська міська рада, Саджениця Ігор