В рамках благодійних програм Медичного центру «NOVO» проведено  1761 обстежень 8 Липня 2020 16:13

Станом на 07.07.2020 в рамках благодійних програм Медичного центру «NOVO» проведено  1761 обстежень.

Благодійна програма «Інноваційна діагностика в Медичному Центрі «NOVO» (надалі – Благодійна програма) затверджена на виконання цілей, визначених установчими документами Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» No 5073­VI від 5 липня 2012 року.

Благодійна Програма є складовим елементом заходів Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій», діяльність якої спрямована на організацію і надання спеціалізованої діагностичної допомоги населенню. Благодійна програма базується на принципах відкритої прозорої звітності, ефективного використання благодійних внесків (пожертв), адресності та цільового використання коштів.

Метою Благодійної програми є забезпечення найвищої якості діагностичних послуг шляхом впровадження та використання інноваційних технологій і забезпечення високого рівня компетентності фахівців Медичного Центру «NOVO» (надалі також – Центр), а також здійснення вагомого внеску в розвиток здорового суспільства та сприяння розвитку охорони здоров’я в Україні.

Основні напрями діяльності Центру в межах цієї Благодійної програми:

1.) Надання безоплатної діагностичної допомоги важким реанімаційним та ургентним хворим дітям, які знаходяться на лікуванні у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ”ОХМАТДИТ”, Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

2.) Надання безоплатної діагностичної допомоги неповнолітнім дітям загиблих учасників масових акцій громадського протесту, що розпочалися в Україні 21 листопада 2013 року та загиблих учасників АТО.

3.) Сприяння підвищенню кваліфікації медичних фахівців та впровадження нових методів діагностики.
4.) Співпраця з юридичними та фізичними особами для досягнення цілей, визначених установчими документами Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» та цілей благодійної діяльності Медичного Центру «NOVO».

Медичний Центр «NOVO» є структурним підрозділом Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» та є першим в Україні діагностичним центром створеним неприбутковою юридичною особою приватного права. Центр відкритий в приміщенні Львівської міської дитячої клінічної лікарні на засадах приватно­державного партнерства.Медичний Центр «NOVO» створений та здійснює свою діяльність за рахунок благодійних пожертв фізичних та юридичних осіб і не має на меті одержання прибутку.

Медичний Центр «NOVO» оснащений новим безпечним найсучаснішим обладнанням провідних світових виробників. Зокрема, в Центрі працює:

­магнітно­резонансний томограф Optima MR450w GE Healthcare;

­комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime;

­апарати ультразвукової діагностики: ультразвукові сканери Accuvix V20 Prestige та MySono U5 Samsung.

Джерело та звіти: https://www.novo.lviv.ua/about/charity/