Акція з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!» 25 Листопада 2011 12:49

УДППЗ «Укрпошта» спільно з ДП «Преса» оголошує акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!»

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з Державним підприємством по розповсюдженню періодичних видань «Преса» закликають усіх небайдужих людей долучитися до акції з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», що триватиме впродовж 1 листопада – 20 грудня 2011 р.

Мета акції – передплатити якомога більше друкованих видань дитячої тематики для соціальних закладів, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
 
Беручи участь в акції, ви своїм добрим вчинком не лише привертаєте увагу широких громадських кіл до проблем дитячих соціальних закладів, а й даєте можливість обездоленим дітям читати газети та журнали, а отже, розвиватися.

Кожен учасник акції матиме змогу на свій розсуд передплатити одне чи кілька вітчизняних видань (дитячої та юнацької тематики) на 2012 рік для будь-якого закладу по всій території України.

Оформити доброчинну передплату можна в найближчому до вас поштовому відділенні, де ви знайдете інформацію про дитячі заклади регіону та України загалом, найповніший перелік видань дитячої тематики тощо. Також оформити передплату за допомогою послуги «Передплата on-line» можна на сайті ДП «Преса» (www.presa.ua).

Детальніше про акцію можна дізнатися на веб-порталі Укрпошти (www.ukrposhta.com) в розділі «Акції та конкурси». Перебіг акції та її результати висвітлюватимуться на веб-порталі Укрпошти і сайтах її філій, сайті ДП «Преса», у газеті «Поштовий вісник» та інших ЗМІ.

Наприкінці 2010 р., коли вперше було оголошено подібну акцію в Україні, завдяки добрій волі багатьох людей, а також поштовиків як найактивніших учасників для дитячих соціальних закладів передплачено понад 70000 примірників різноманітних видань.

Тож сподіваємось, що цього року вдасться досягти ще кращих результатів і подарувати радість читання багатьом дітям.

Ваша небайдужість – щаслива посмішка дитини!

Укрпошта