Триває благодійний проєкт “50 Добрих Справ” для маленьких киян 14 Квітня 2021 9:18

Проєкт “50 Добрих Справ” від київського осередку НСОУ “Пласт” та БФ “Zagoriy Foundation” – це скретч-мапи для дітей, що покликані навчити дітей благодійності через ігровий процес. Багаторічний досвід виховної роботи Пласту свідчить, що найбільш ефективно навчити дітей у природний для них спосіб – через гру. Саме тому пластуни розробили скретч-мапу гру «50 добрих справ», із відповідними до віку завданнями, що допоможуть дітям не лише навчатись новому, а й зрозуміти, що благодійність – це не лише грошові пожертви, а й ті дрібнички та добрі речі, які доступні навіть дітям і здатні робити світ і людей навколо щасливішими!

Проєкт триває з грудня 2020 року і був запущений до Дня Святого Миколая за підтримки партнерів БФ “Zagoriy Foundation” та “VCENTRI Hub”. Вже зараз за плечима проєкту сотні дитячих посмішок, вдячних коментарів від батьків та 300 замовлень мапи “50 Добрих Справ”! Завдяки спонсорській підтримці Zagoriy Foundation ми розповсюджуємо мапу безкоштовно.

Умови участі у конкурсі:
1) Замовте мапу “50 добрих справ”
Оформіть замовлення доставкою або самовивозом заповнивши форму на сайті та отримайте скретч-мапу “50 добрих справ” для Вашої дитини безкоштовно!
2) Вивчайте добрі справи разом із дитиною та стирайте захисне скретч-покриття після їх виконання
Отримавши мапу, поясніть дитині правила виконання задань і правило чесної гри, а також – підтримуйте та допомагайте дитині у втіленні 50 добрих справ.
3) Розказуйте світу про власні добрі справи!
Розповідайте власні історії добра у соцмережах за хештегом #50добрихсправ з позначкою @KyivPlast. Діти, які виконають усі 50 добрих справ і надішлють фото скретч-мап з виконаними завданнями до 17 травня 2021 року на адресу організатора, отримають заохочувальний приз, «диплом благодійника»
і спеціальний приз від партнера акції Zagoriy Foundation
Більшість завдань будуть цікавими дітям 6-10 років, що починають пізнавати світ і люблять навчатися новому. Мапа “50 добрих справ” має 3 рівні складності: деякі з них дитина може виконати самостійно (наприклад “розпитай бабусь і дідусів про їх дитинство”, “розвесели когось, хто сумує”), з деякими – знадобиться підтримка і допомога дорослих (наприклад “зроби годівничку для птахів”, “посади у дворі дерево, або квіти”).

А слідкувати за перебігом конкурсу та виконаннями справ маленьких благодійників в соцмережах за хештегами #50ДобрихСправ та #мої_50_добрих_справ

Сайт проєкту – http://50goodthings.com/

Джерело