Публічна презентація та фахова дискусія у формі круглого столу «Зелена книга української доброчинності-2020» 13 Жовтня 2021 10:46

20 жовтня 2021 року Асоціація благодійників України презентує результати щорічного опитування «Зелена книга української доброчинності – 2020». Проєкт організовується та упорядковується Асоціацією благодійників України і проводиться дев’ятий рік поспіль. Цьогорічні питання та відповіді 145 респондентів, представників благодійного та громадського сектору, стали основою для формування аналітичного видання про стан доброчинності в Україні. Це ґрунтовні дослідження стану третього сектору, що дають основу для розуміння ситуації та подальшої роботи в секторі.

Дослідження підготовлено на базі національного громадського опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2020», проведеного Асоціацією благодійників України у партнерстві з недержавним аналітичним центром «БлагоУкраїна» (відокремлений підрозділ “Асоціації благодійників України”). Робоча версія «Зеленої книги української доброчинності – 2020» була представлена на сайті Асоціації 27 вересня 2021 року за лінком https://vboabu.org.ua/news/4136.html

В 2012 році Асоціація благодійників України започаткувала і представила благодійницькій спільноті перше експертне опитування про стан розвитку благодійності в Україні, яке фактично стало документом, який запровадив системний аналіз, своєрідний календарний «зріз» доброчинності в Україні протягом року.

Початок заходу: 20 жовтня 2021 року, середа, 13:00-14:30 – публічна презентація та фахова дискусія у формі круглого столу «Зелена книга української доброчинності-2020» (оцінка розвитку доброчинності в Україні).

Локація: УКМЦ за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2 («Український дім»).

У публічній презентації візьмуть участь члени Правління та Наглядової Ради Асоціації благодійників України, члени Асоціації благодійників України, респонденти дослідження «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2020», представники благодійних фондів Києва та області і запрошені спікери.  Модератор заходу ОЛЕКСАНДР МАКСИМЧУК – Президент Асоціації благодійників України, Голова Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Висловлюємо щиру подяку нашому незмінному партнеру – Інформаційно-ресурсному центру «ГУРТ», Українському кризовому медіа центру та недержавному аналітичному центру «БлагоУкраїна».

Вхід на захід за обов’язковою попередньою реєстрацією. Реєстрація триватиме до 12:00, 20 жовтня 2021 року та доступна за посиланням: https://bit.ly/30dUhiN, або за тел.: 067-164-04-11.

Довідково: «Зелена книга української доброчинності» – щорічний аналітичний збірник, підготовлений на базі експертного опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні». В опитуванні беруть участь експерти, які представляють всеукраїнські та регіональні благодійні організації, медіа й наукові установи з усіх куточків України. Опитування є фаховим і територіально репрезентативним, коректно представляє існуючу у середовищі множину суб’єктів благодійності. Упорядник – Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» (дослідження за усі роки: http://vboabu.org.ua/greenpaper).