Медичний центр NOVO безкоштовно провів майже 1000 обстежень тим, хто постраждав від війни з рф 29 Серпня 2022 11:29

Медичний центр “NOVO” – член Асоціації благодійників України та логістичний оператор благодійної програми АБУ #CharityHelpUA –  #NOVOhelp – безкоштовно провів близько 1000 консультацій та діагностичних обстежень дітям і тим, хто постраждав від початку повномасштабної війни росії проти України.

Майже 3500 безкоштовних обстежень та 9 років невпинної роботи, в тому числі і благодійної. Медичний центр NOVO від початку свого заснування працює в статусі недержавної та неприбуткової установи, що робить його унікальним медичним закладом на Західній Україні. Адже, окрім надання високоточної діагностики та фахових консультацій, втілює у життя багато благодійних програм. І від початку повномасштабного вторгнення не просто продовжує це робити, а й ще більше допомагає тим, хто цього потребує.

Олександр Максимчук – Голова Наглядової Ради Медичного центру NOVO, Президент Асоціації благодійників України: 
“Після 24 лютого цього року ми посилили нашу благодійну діяльність. Фахівцями Медичного центру NOVO було проведено понад 1000 безкоштовних МРТ, КТ, УЗД-обстежень та надано консультацій вузькопрофільними спеціалістами.
Ми маємо унікальну програму, яка почалась з Асоціації благодійників України, і Медичний центр NOVO став її оператором. Це програма під назвою NOVOhelp за підтримки організації Help Ukraine 22. Дана ініціатива спрямована на допомогу вимушено переміщеним особам з районів ведення бойових дій та інших куточків нашої країни.”

Так, провели майже 500 обстежень за пільговою програмою, серед яких більшу половину – дітям. 

Олександр Максимчук – Голова Наглядової Ради Медичного центру NOVO, Президент Асоціації благодійників України:
“З цієї категорії пацієнтів діти та інваліди І-ІІ груп обстежуються у нас безкоштовно. Дорослим надаємо знижку 50%. Дана програма діє з 01 квітня  і є актуальною до 01 вересня. Зараз активно проводимо переговори з нашими американськими партнерами з комітету відкритої демократії, які є засновниками  Help Ukraine 22. Пропонуємо їм, щоб з 01 вересня  у Медичному центрі NOVO розширилось коло обстежуваних осіб, у яке входили б також і захисники України.”

Варто зазначити, що Медичний центр NOVO також допомагає у працевлаштуванні лікарів-переселенців з різних міст України. 

Анжела Диба – медична директорка Медичного центру NOVO:
“Ми стали відкритішими і сильнішими від розуміння того, що змогли допомогти багатьом людям, котрі приїхали сюди, а особливо лікарям. Так,  наша команда поповнилась ендокринологом із Харкова, анестезіологом з Чернігова, кардіологом із Броварів з-під Київщини. Складна життєва ситуація нас усіх об’єднала і змогла зробити кращими. Тому наше гасло «Любіть жити!» має унікальне продовження у добрих справах.”

Спільна робота – це не тільки обмін досвідом, але і комфорт для самих пацієнтів.  

Анжела Диба – медична директорка Медичного центру NOVO:
“Люди, котрі приходять до нас на діагностику і розуміють, що у NOVO їх консультують чи обстежують лікарі з Харкова чи інших міст України, з більшою довірою можуть розповісти про свої проблеми таким же вимушено переселеним особам, з якими вони раніше жили в одному регіоні. Це налаштовує пацієнта до відкритості та емоційної стабільності у комунікації з лікарем.”

Додамо, що Медичний центр NOVO тісно співпрацює з Львівськими дитячими медзакладами.   Зокрема, з “ОХМАТДИТом”, дитячою “Лікарнею Святого Миколая” та Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром.  До, слова, діткам з онкологічними захворюваннями обстеження тут роблять безкоштовно. 

Олександр Максимчук – Голова Наглядової Ради Медичного центру NOVO, Президент Асоціації благодійників України:
“Такого високоточного обладнання, як у нас, поки що немає  в дитячих лікарнях на Західній Україні. Ми пишаємось інноваційними МРТ та КТ апаратами, а особливо спеціалістами, більшість з яких  набували досвіду та знань   за кордоном і є членами Міжнародних асоціацій. Окрім того, керівництво Медичного центру NOVO завжди посильно допомагало безпосередньо “Лікарні Святого Миколая”. Ми надавали чи в користування, чи у власність обладнання, спільно розробили проєкт навчально-тренінгового центру, який знаходиться  у сусідньому корпусі і був створений для того, щоб на його базі можна було проводити, наприклад,  певні дослідження, операції тощо, й інші спеціалісти могли також спостерігати за цим процесом. “

Також центр організовує  різні благодійні акції. 

Олександр Максимчук – Голова Наглядової Ради Медичного центру NOVO, Президент Асоціації благодійників України:
“До Міжнародного Дня захисту дітей у рамках благодійної акції “Здоров’я дітям України” протягом 5-и днів у NOVO було проведено 264 безкоштовних обстеження. Ініціатива була спрямована на допомогу маленьким пацієнтам не лише з тимчасово окупованих територій, але й усім діткам, котрі потребували медичної допомоги.” 

Сьогодні як ніколи важливо допомагати, згуртовуватись та боротись заради Перемоги. Відтак, Медичний центр NOVO готовий продовжувати та розширювати свою благодійну діяльність, незважаючи на виклики, які постають перед ним, а також надавати висококваліфіковану допомогу усім, хто цього потребуватиме. 

Джерело