![](https://vboabu.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/326996356_696040915648848_7893603914414411288_n-e1675949957122.jpg)
За сприянням Асоціації благодійників України та інших партнерів Благодійний фонд «Міст» імені Михайла Савенка» за один день зміг на 100% забезпечили приміщення площею 100 м2 всім необхідним для проведення капітального ремонту групи притулку для дітей, які потрапили в складні життєві обставини. Вже найближчим часом у Дошкільному навчальному закладі №17 «Світлячок» міста Кам’янець-Подільський буде зроблений сучасний ремонт.
Благодійний фонд «Міст» імені Михайла Савенка» – член Асоціації благодійників України з 2014 року, президент фонду – Сергій Ісаєнко – член Правління ВБО «Асоціація благодійників України» з 2021 року. Фонд опікується 16 підшефними дитячими та соціальними закладами Хмельницької області. Разом із Асоціацією благодійників України фонд реалізував ряд спільних благодійних проєктів та акцій, є неодноразовим лауреатом та переможцем регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина».
Фото з фейсбук сторінки Сергій Ісаєнко