МБФ «Українська біржа благодійності» отримав 5 із 5-ти зірок у Національному рейтингу «Компас Благодійності України» 7 Липня 2023 11:33

8 червня, на церемонії нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України», виконавча директорка Асоціації благодійників України Оксана Лобко вручила директорці МБФ «Українська біржа благодійності» Ірині Гуцал сертифікат номінанта Національного рейтингу «Компас Благодійності України». За результатами оцінювання діяльності, МБФ «Українська біржа благодійності» набрав 122 бали, які конвертувалися в оцінку – 5 зірок.

Вітаємо колег та дякуємо за довіру. МБФ «Українська біржа благодійності» також є неодноразовим переможецем Національного конкурсу «Благодійна Україна». Цей рік теж не був виключенням для фонду, адже за результатами діяльності у 2022 році, він здобув 1 місце у номінації «Платформа добра» Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022». Бажаємо колегам сил, наснаги, нових можливостей та продуктивної роботи протягом 2023 року.

Довідково:

Проєкт Національний рейтинг «Компас благодійності України» запущений Асоціацією благодійників України у серпні 2022 року.

Національний рейтинг «Компас благодійності України» – це відкрита система обліку діяльності організацій, можливість публічно підтвердити прозорість та підзвітність діяльності та показати ефективність роботи із залученими коштами. Завдяки рейтингу «Компас благодійності України» благодійні організації отримують від суспільства «зірку» довіри для своєї подальшої прозорої та ефективної роботи, для підвищення обізнаності суспільства з їхньою діяльністю та збільшення фінансування благодійних проєктів. Нашою метою є відзначення та інформування суспільства про публічні та ефективні українські практики благодійної діяльності. Методика рейтингу розроблена із врахуванням досвіду численних зарубіжних рейтингових агенцій та адаптована до українських реалій.

Детальніше про проєкт на сайті Національного рейтингу «Компас благодійності України»:  https://compass.vboabu.org.ua/