Майже 22 тисячі гривень виручили благодійники в результаті акції «Благодійна листівка. Великдень 2012» 27 Квітня 2012 11:52

21 661 гривню 25 копійок склала виручка від реалізації благодійних великодніх листівок, виготовлених на основі малюнків маленьких благодійників – учасників акції «Благодійна листівка. Великдень 2012». Нагадаємо, акція тривала на Прикарпатті протягом квітня місяця з ініціативи та завдяки зусиллям активістів та волонтерів Благодійної організації «Мій край». 25 квітня в приміщенні івано-франківського офісу організації відбувся підрахунок зібраних коштів.

Ми вже писали, що акція «Благодійна листівка» проводиться на Івано-Франківщині вже вдруге і, за словами голови правління БО «Мій край» Андрія Матійчика, вже встигла набути в області певного резонансу, насамперед з тих причин, що ті, на кого розрахована акція, – а це діти, позбавлені батьківської підтримки і материнського тепла та діти з особливими потребами, – отримують в її результаті реальну відчутну допомогу.

Кошти були зібрані як власне волонтерами БО «Мій край», так і організаціями-партнерами, серед яких: відпочинковий комплекс «Пасаж Гартенберг», готелі «Надія» та «Парк-готель», магазин «12 персон». Крім того, чимало підприємств-партнерів, серед яких, зокрема, фірми «Тикаферлюкс», «Сезам» та «Альтернатива», газета «Вікна» та інші, придбали комплекти листівок для привітання своїх працівників та компаньйонів.

«Зібрана сума суттєво перевищує прогнозовану, – коментує результати акції пан Матійчик, – Ми планували зібрати близько 18 тисяч гривень. Втім, це дуже хороший знак. Адже він свідчить про те, що проблема дітей, яким в цьому житті повезло менше, ніж їх одноліткам, – дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами та дітей з малозабезпечених сімей – сьогодні не байдужа нашим краянам».

Як стверджує голова правління БО «Мій край», зібрані в ході акції «Благодійна листівка. Великдень 2012» кошти будуть спрямовані на допомогу вихованцям Калуської та Снятинської спеціалізованих шкіл-інтернатів та дітям з малозабезпечених сімей Тисменицького району.

Джерело: БРІЗ