Благодійність за допомоги органу 7 Травня 2012 11:57

Концерт органної музики у виконанні німця Петера Кляйнерта, який відбувся у Кіровограді 3 травня у римо-католицькому соборі, став справжньою втіхою для «адептів» цього древнього музичного інструменту.

І це був не просто концерт – це була благодійна акція, яку зорганізували полтавський реабілітаційний центр «Повернись додому» та громадська організація матерів дітей-інвалідів «Серце матері».

Як повідомив органіст на початку концерту, чиї виступи мали насолоду слухати ледь у всіх країнах Європи, а останні кілька років – і в багатьох українських містах, він постійно відчуває бажання допомагати людям, обділених долею. Тому органні творіння Баха, Брамса, Гайдна, інших великих композиторів минулого в Україні він грає переважно безкоштовно, а добровільні пожертви вдячних слухачів направляються на підтримку неповносправних діток та лікування наркозалежних.

Є сподівання, що його концерт у кіровоградському костьолі врятує комусь життя або поставить когось на ноги, адже слухачів цього вечора було у ньому стільки, що довелось приставні стільці монашкам виставляти. А люди все одно стояли у проходах – не вистачило на всіх.

Джерело: інтернет-видання Світловодськ