Представники Асоціації благодійників України візьмуть участь у круглому столі «Міжсекторальне партнерство як чинник розвитку громад: європейський досвід» 15 Травня 2012 17:33

25 травня 2012 року о 14:00 в Київському міському Будинку вчителя відбудеться круглий стіл «Міжсекторальне партнерство як чинник розвитку громад: європейський досвід».

Під час заходу буде представлено місцевий досвід співпраці між владою, громадськими організаціями, церквою, навчальними закладами, бізнесом. Буде розглянуто питання благодійності та волонтерства як шляху до становлення нового громадянського суспільства. Відбудеться презентація теми 5-го Екуменічного соціального тижня, який пройде восени 2012 року, та ознайомлення із законопроектом «Відсоткова філантропія», розробленого під час 2-го ЕСТ.

Круглий стіл проводиться з ініціативи Інституту екуменічних студій Українського католицького університету в рамках проекту «Екуменічний соціальний тиждень», за підтримки Асоціації благодійників України та МІ «Серце в долоньках» (м. Київ).

Керівники Асоціації благодійників України візьмуть активну участь у круглому столі. Так, одним з модераторів заходу є Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук. Окрім того, із доповіддю на тему «Благодійність – необхідна умова становлення розвиненого громадянського суспільства» виступить Віце-Президент Асоціації Олександр Олійник.

Докладніша інформація та попередня реєстрація за електронною адресою: [email protected].

Довідка: Вже чотири роки поспіль в Україні (м. Львів) відбувається Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ), який об’єднує соціальні та доброчинні організації, церкви, навчальні заклади, молодіжні асоціації, філантропічні фундації, бізнес-структури, а також державні інституції навколо пропозицій, що можуть отримати широке схвалення. Це щорічні зустрічі у форматі круглих столів, секцій, виставок, презентацій. Результатом 2-го ЕСТ став зареєстрований у Верховній Раді законопроект про «Відсоткову філантропію», спрямований на підтримку громадських організацій з боку фізичних осіб. Здобутком 3-го ЕСТ стало створення Національної мережі, до якої увійшли партнери з Дніпропетровська, Донецька, Києва, Миколаєва, Одеси, Харкова, Херсона, Чернівців, які спільно поширюють практику конструктивного міжконфесійного діалогу та співробітництва в рамках ЕСТ в Україні. А досягненням 4-го ЕСТ стала резолюція, в якій визначені конкретні плани та пропозиції реформ до влади і громадських організацій.