Баффет дав на благодійність два мільярди доларів 10 Липня 2012 18:46

Американський мільярдер та інвестор Уоррен Баффет роздав на благодійність 1,9 мільярда доларів зі своїх статків. Про це повідомляє «Лєнта.ру» з посиланням на Associated Press.

За їх даними, пожертвування були передані у вигляді акцій очолюваного ним інвестиційного фонду Berkshire Hathaway.

Загалом Баффет роздав 22,4 мільйона акцій. Найбільшу частину пожертвувань отримав благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс – близько 1,5 мільярда доларів (18,4 мільйона акцій). Організація займається підтримкою охорони здоров’я та науки, а раніше сам Баффет говорив, що має намір віддати їй більшу частину свого капіталу.

Ще 1,8 мільйона цінних паперів він передав власному фонду і трьом фондам, які заснували його діти.

238 акцій отримали вісім невідомих благодійних організацій.

Крім того, мільярдер видав по 10 акцій 15 школярам – фіналістам дискусій щодо розвитку економіки та бізнесу.

Раніше Баффет заявляв, що має намір роздати на благодійність більше 99% своїх статків. У червні 2010 року інвестор разом з главою Microsoft Біллом Гейтсом організували ініціативу «The Giving Pledge» і закликали багатих людей пожертвувати на благодійні цілі. Вони зазначили, що не планують особисто розподіляти пожертвування. До «The Giving Pledge» приєдналося кілька десятків мільярдерів. Серед них, зокрема, режисер Джордж Лукас, мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, засновник Facebook Марк Цукерберг, фінансист Карл Ікан та інші.

Статки Уоррена Баффета оцінюються в 44,1 мільярда доларів. За безпомилкові прогнози і точне розуміння економічної ситуації інвестор отримав прізвисько «Оракул з Омахи».

У квітні 2012 року мільярдер оголосив, що у нього виявлений рак.

Джерело: Економічна правда