Відбувся Літній табір доброти – 2012 24 Липня 2012 12:16

З 8 по 22 липня 2012 року чотири волонтери Тернопільського благодійного фонду «Майбутнє сиріт» спільно з шістьма волонтерами з Нідерландів (WALO) провели табір «Літо Доброти» для 35 вихованців шкіл-інтернатів Тернопільської області. Табір проходив на базі оздоровчого комплексу «Лісовий», що знаходиться у мальовничій долині села Скоморохи Бучацького р-ну й оточений навкруги лісом з маленьким озером посередині, в якому можна купатися та кататися на катамаранах. Вся атмосфера у таборі сприяє оздоровленню та відновленню сил під час літніх канікул.

Якісно спланована Програма табору дозволила створити справжню атмосферу свята для дітей-сиріт на кожен день: ігри, конкурси, культурно пізнавальні екскурсії до замків, водоспадів та вільне спілкування, адже не часто у їх житті присутні щирі друзі, з якими можна поділилися своїми побажаннями та власними історіями. У перший день роботи табору діти зібралися для знайомства з новими друзями; кожен отримав футболку та кольорові маркери і проявив креативність, розмалювавши їх кольорами України та Голландії. Під час зустрічі учасники розповідали про свою країну та її культуру. Закордонні волонтери вчили українські слова, а наші діти удосконалювали свої англомовні навики комунікації. Табір настільки був цікавий, що діти просили залишитися волонтерів ще на кілька днів, адже разом з ними вони відчули турботу, щирість, азарт до змістовного та активного відпочинку.

Співпраця з Нідерландською організацією WALO уже з 2008 року дозволяє фонду «Майбутнє сиріт» щоліта організовувати та проводити літні табори для дітей-сиріт Тернопілля. За це їм велике дякую від імені наших дітей та волонтерів. Такі події у житті наших дітей залишають позитивні емоції та впливають на їх розвиток і майбутнє.

Джерело: «Громадський простір»