Кращих українських медиків вперше нагородять Національною Медичною Премією 11 Вересня 2012 17:27

5 жовтня 2012 року, з 17 до 21 години, в рамках святкування Міжнародного дня лікаря, пройде урочисте нагородження переможців конкурсу «Національна Медична Премія».

Це перший в Україні незалежний конкурс, що проводиться серед медичних працівників та лікарняно-профілактичних закладів нашої держави.

Церемонія нагородження пройде у Колонній Залі Київської міської державної адміністрації (КМДА) за підтримки МОЗ України.

Очікується, що в заході візьмуть участь Віце-Прем’єр міністр, Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова, голова КМДА Олександр Попов та інші високопосадовці.

Серед лауреатів премії – практикуючі лікарі, адміністратори закладів охорони здоров’я, середній медичний персонал, кращий лікар на думку колег, медик столиці, викладачі медичних навчальних закладів, заклади охорони здоров’я, вищі медичні навчальні заклади, бізнесові компанії, що опікуються соціальною корпоративною відповідальністю.

У програмі заходу:

  • нагородження лауреатів;
  • благодійна лотерея, гроші від якої будуть передані на закупівлю медичного обладнання в ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»;
  • концертна програма.

Довідка

Організатор – Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу», міжнародна благодійна недержавна та неприбуткова організація, що здійснює реалізацію проектів та програм в сфері охорони здоров’я, скерованих на зміцнення та покращення здоров’я українського народу, розвиток медицини та створення необхідного рівня медичного та соціального забезпечення населення.

Переможці конкурсу обираються за результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Реєстр ТОП100 в медицині» та інших професійних конкурсів.

Партнери – 44 медичних професійних асоціації, 26 міських та обласних управлінь охорони здоров’я України, 5 медичних департаментів Міністерств (Міноборони, МНС, СБУ, МВС, Укрзалізниці).

Контакти для акредитації:
(066) 392-26-62 (Ольга Мартинова, координатор проектів)
www.healthup.org.ua