Стартує VI Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе» 20 Вересня 2012 12:41

Аплікаційна форма 1

Аплікаційна форма 2

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує Шостий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Головна мета проекту: об’єднання зусиль, бачення та досвіду учасників проекту для відродження в Україні благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризація дитячих та молодіжних благодійних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської і студентської молоді.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.

Конкурс проводиться у 2-х номінаціях:

Перша номінація: Конкурс серед дитячих колективів загальноосвітніх, професійних і позашкільних навчальних закладів, дитячих громадських організацій та об’єднань.

Друга номінація: Конкурс серед молодіжних колективів вищих навчальних закладів, молодіжних громадських організацій та об’єднань.

На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками:

 • соціальні;
 • екологічні;
 • культурологічні.

У кожній номінації в трьох напрямках Національна конкурсна комісія визначає переможців (перше, друге та третє місця). Переможці будуть нагороджені відзнаками Фонду, цінними призами та грошовими преміями.

Оцінювання проектів та визначення переможців здійснюється членами Національної конкурсної комісії на підставі відкритої і прозорої процедури, визначеної умовами Положення про конкурс.

Критеріями оцінювання проектів є:

 • актуальність ідеї та можливість її реалізації;
 • соціальна значимість і інноваційність ідеї, покладеної в основу проекту;
 • відповідність проведених заходів зазначеній меті й завданням проекту;
 • ефективність і дієвість інструментарію, використаного під час реалізації проекту;
 • перспективи розвитку проекту;
 • можливість узагальнення та поширення досвіду реалізації проекту.

Конкурс проводиться у чотири етапи:

 • Перший етап (з 1 січня 2012 року по 1 лютого 2013 року) – реалізація благодійних заходів та акцій.
 • Другий етап (1 лютого – 15 лютого 2013 року) – надання організаторам підсумкових матеріалів щодо реалізації благодійних проектів.
 • Третій етап (березень – квітень 2013 року) – оцінювання матеріалів, надісланих на конкурс благодійних проектів, Національною конкурсною комісією.
 • Четвертий етап (травень 2013 року) – відзначення та нагородження переможців конкурсу.

Для участі у конкурсі приймаються благодійні проекти, які були реалізовані (повністю або частково) протягом періоду, який співпадає із першим етапом конкурсу (з 1 січня 2012 року по 1 лютого 2013 року). Також у конкурсі можуть брати участь постійно діючі та довготривалі благодійні проекти, етапи реалізації яких мають співпадати із визначеними термінами проведення конкурсу. Всі акції та заходи, час проведення яких виходить за межі вказаного періоду, не будуть розглядатися Національною конкурсною комісією.

Вимоги до оформлення конкурсної роботи.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити та надіслати в електронному форматі на адресу: [email protected] аплікаційні форми про реалізацію благодійного проекту (зразки аплікаційних форм для заповнення розміщені на сайтах: www.ukraine3000.org.ua; www.dobri.іn.ua).

Матеріали, подані на конкурс, мають бути виконані державною мовою комп’ютерним набором, шрифт Times New Roman, 14 розмір – основний текст, 12 розмір – додатковий текст, через 1 інтервал, на одному боці аркуша А4.

Організатори залишають за собою право розміщувати надіслані на конкурс матеріали у друкованих виданнях, на сайтах Фонду та партнерів проекту із обов’язковим зазначенням назви закладу чи організації, від яких надійшов благодійний проект, прізвища та імені керівника проекту.

Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 15 лютого 2013 року.

З детальнішою інформацією про конкурс та інформацією для учасників конкурсу можна ознайомитися на сайтах: www.ukraine3000.org.ua; www.dobri.in.ua. Консультації за телефоном: (063) 422-39-82, e-mail: [email protected]

УВАГА!!!

Підсумкові матеріали (аплікаційні форми 1, 2) надсилаються ВИКЛЮЧНО в електронному форматі (текстовий редактор MS Word 97-2003) на адресу: [email protected] з приміткою «Конкурс благодійних проектів».