У Мукачеві збиратимуть іграшки для дітей 31 Жовтня 2012 12:27

Почуття благодiйностi є, по суті, готовністю віддавати частину своєї власностi людям, котрi потребують матерiальної пiдтримки. Основним мотивом, що спонукає до благодiйностi, є милосердя, усвiдомлення важливостi чи крайньої необхiдностi допомогти, значно рiдше – надлишок матерiальних благ. Велика кiлькість церков та релiгiйних органiзацiй заохочують до добрих справ своїх вiруючих, мотивуючи тим, що благодійність винагороджуеться Провидiнням. Явище доброчинності майже не дослiджувалося iсторичною наукою, однак iсторiя донесла до сьогодення імена великих благодiйникiв минулого. Одним із них, був святий Мартин, якому були притаманні рідкісна доброта і дбайливість. Цей святий постійно піклувався про хворих, жебраків, голодних, за що прозвали його Милостивим. За легендою, будучи воєначальником, одного разу взимку він розірвав свій плащ і віддав його половину зовсім роздягнутій людині. Теплий офіцерський плащ врятував нещасного від загибелі. Ось такими вчинками ввійшов в історію нашого міста святий Мартин.

На честь покровителя міста, 11 листопада Мукачево святкуватиме День святого Мартина, в рамках якого біля входу до Мукачівської художньої школи з 11:00 до 17:00 год. (за к.ч.), з ініціативи управління освіти міськвиконкому працюватиме благодійна палатка «Поділись улюбленою іграшкою». Ми просимо дітей поділитися своєю іграшкою, книгою або фруктами з тими, хто цього потребує і таким чином підтвердити, що в місті, яке знаходить під покровительством Святого Мартина живуть доброчинні традиції. Ми хочемо, щоб благодійництво стало традицією для кожного жителя міста.

Отже, шановні мукачівці і гості міста! Якщо в ваших домівках тепло та затишно, ваші діти мають вдосталь іграшок, книжок та фруктів – згадайте про тих, кому все це доводиться мати вкрай рідко. Приходьте до нашої палатки, щоб поділитися теплом ваших осель, приносьте іграшки, дитячі книжечки та фрукти! Долучіться до доброї справи

Джерело: Мукачево.net