У Львові відбудеться благодійна виставка робіт митців з ПАР 18 Січня 2013 12:29

Цьогоріч влітку у Львові відбудеться благодійна культурна виставка-розпродаж робіт художників з Південно-Африканської Республіки. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

З 21 до 24 червня 2013 року у Львові триватиме південноафриканська благодійна культурна виставка-розпродаж робіт. ЇЇ представлятимуть художники з громадської організації «На!Qua Youth program» та організації «Womb to Tomb» з міста Ріверсдейл (Південно-Африканська Республіка). Львів’янам представлять живопис, вироби з бісеру, маски з пап’є-маше, музичні інструменти, фотографії, вишивку та коісанський розпис на страусиних яйцях.

Виставка зображатиме місцевість, населення, культуру та історію Південної Африки. Метою виставки є збір коштів для здійснення проектів і програм для допомоги дітям і молоді Африки з обмеженими можливостями у розвитку творчих здібностей, а також жінкам, які бажають отримати можливість особистого розвитку.

З 9 до 18 червня художники з Південно-Африканської республіки перебуватимуть в Україні у місті Вознесенськ Миколаївської області. Чотирьох художників з «На!Qua Youth program» та трьох з організації «Womb to Tomb» запрошує громадська організація «Сузір’я». Після Миколаївщини роботи художників експонуватимуть на виставках у Львові та Києві.
Довідка

Громадська організація «На!Qua Youth program» з Південно-Африканської Республіки працює із молоддю з обмеженими можливостями, що проживає на муніципальній території Хейсеква. 19 жовтня 2012 року організація уклала угоду із центром місцевої активності «Сузір’я» (Вознесенськ, Україна) про розвиток двосторонньої співпраці у сфері збереження та підтримки культурної спадщини і традицій України та Південно-Африканської Республіки в їхніх містах.

ПРОГРАМА
10 – 20 червня, Вознесенськ, Миколаївська обл.– майстер-класи для вознесенської молоді з живопису, фотографії, пап’є-маше, бісеру, вишивки, писанкарства. Виставка у художньому музеї ім. Кібрика. Аукціон.
19 – 25 червня, Львів – виставка, благодійна акція (продаж експонатів)
26 – 4 липня, Київ – виставка, благодійна акція (продаж експонатів)

Джерело: Lvivport