Діткам з уманського притулку подарували виплетені вручну домашні капці 4 Лютого 2013 11:35

Діткам з уманського притулку подарували виплетені вручну домашні капці

Нещодавно завершився новий благодійний спецпроект «Громадського активу Умані» – «Зігрій дитину», який почався іще в грудні минулого року.

– Діти, які опиняються у притулку, мають відчувати себе вихованцями закладу, в якому їм тепло та затишно. Після Нового року, коли наші активісти приходили з черговим візитом до вихованців центру, то дізналися, що діткам потрібне таке взуття. Спочатку думали купити, але вирішили зробити домашні капці своїми руками! Технік їх виготовлення є дуже багато: від плетіння гачком чи шпицями, до пошиття із різних матеріалів чи валяння з шерсті. Ми обрали плетіння гачком, – каже координатор акції Тетяна Дикун. – Адже саме хатнє взуття було і буде символом домашнього затишку. А саме відчуття дому та його теплоти так бракує цим малюкам.

Одна з майстринь Анастасія Богуш-Кучер зазначає:

– Усі моделі розробляли, плели та прикрашали наші активісти. Взуття не лише тепле та зручне, а й створене з любов’ю. Що ж може бути кращим, ніж взутись у м’які й гарні капці та відчути, що важкий день позаду? Навіть психологи твердять, що домашнє взуття дозволяє людині відчувати свою захищеність.

Окрім того, волонтери ГО «ГАУ» принесли діткам теплі зимові речі.

– Ще у грудні через засоби масової інформації та групи в соціальних мережах ми звертались до небайдужих уманчан і пропонували їм поділитись одягом, книжками  та іграшками із дітками міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації, – розповідає координатор акції Тетяна Дикун. – Бажання допомогти знайшло відгук у серцях багатьох людей. Вчора всі речі були передані в центр соціально-психологічної реабілітації. Ми переконані, що малеча у цьому одязі почуватиме себе більш комфортно.

Додає:

– Давайте не позбавляти цих діток нормальних умов існування тільки через те, що лагідні долоні матусі для них – поки що лише мрія.

Джерело: Сайт міста Умань