Monthly Archives: Жовтень 2023

У Тарасівці відкрили першу чергу соціального житла «Містечко Хансена» 23 Жовтня 2023 13:03

У суботу – 21 жовтня 2023 р. – у селі Тарасівка на Київщині відкрили першу чергу «Містечка Хансена». У перші будинки в Тарасівці заселились понад 300 переселенців, серед яких 104 дитини. Ключі від квартир отримали 80 родин, які втратили власне житло під час повномасштабної війни. Житло здаватимуть у безоплатну оренду терміном на 5 років.

Запрошуємо долучитися до національного круглого столу лідерів думок «Вантаж «300» 6 Жовтня 2023 11:24

Запрошуємо долучитися до круглого столу «Вантаж «300», результатом якого стане підписання документа «Резолюція про поранених», що дозволить допомогти владі змінити ставлення суспільства до поранених (всіх підпорядкувань, а також звільнених зі збройних сил та з інших силових структур, ветеранів та цивільних), які отримали травми під час повномасштабного вторгнення та відпрацювати відповідні наративи задля розв’язання існуючих проблем.

Представники АБУ та НК «Благодійна Україна» взяли участь в круглому столі присвяченому проєкту «Канів. Шлях до Себе» 3 Жовтня 2023 15:38

30 вересня Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук, Голова наглядової ради Національного конкурсу «Благодійна Україна» Анжеліка Рудницька та член оргкомітету конкурсу Катерина Ющенко взяли участь в круглому столі присвяченому проєкту «Канів. Шлях до Себе». Захід відбувся в Каневі на Тарасовій (Чернечій) горі в приміщенні Шевченківського національного заповідника.