Мистецтво заради життя 18 Лютого 2013 13:54

Порятунок Антона Дідука. Разом ми зможемо допомогти!

15 лютого у Вінниці в центрі міста з’явився величезний портрет онкохворого Антона Дідука. Таким чином організатори благодійної акції «Мистецтво заради життя», творча група Маденатр під керівництвом Дениса Дитинюка та БФ «Подільська громада», надіються зібрати кошти на його лікування.

Два місяці тому Антон потрапив до лікарні зі страшним діагнозом: гострий лімфобластний Т-лінійний лейкоз. Вартість лікування – близько 40 тис. грн.

З 15 лютого по 8 березня 2013 року будь-хто може приєднатися до збору коштів на лікування Антона Дідука такими способами:

  • через благодійні скриньки БФ «Подільська громада», які знаходяться в торгових центрах та аптечних кіосках м. Вінниці
  • через платіжні термінали ПКП (підприємства комунальних платежів), які розміщені в торгових центрах, поштових відділеннях та інших закладах міста. Для перерахування коштів, потрібно зайти у віконце «Інші послуги» та відшукати БФ «Подільська громада»
  • перерахувати кошти на розрахунковий рахунок: Благодійна організація «Благодійний фонд «Подільська громада», ЄДРПОУ 35904183, р/р 260091369 у ВІННИЦЬКІЙ ФІЛІЇ ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», МФО 302623 з приміткою: «Безповоротна фінансова допомога на лікування Антона Дідука.

Джерело: Благодійний фонд «Подільська громада»