Асоціація благодійників підтримує VIII міжнародний фестиваль «Щасливі долоні» в МДЦ «Артек» 27 Червня 2013 16:54

Асоціація благодійників підтримує VIII міжнародний фестиваль «Щасливі долоні» в МДЦ «Артек»

У міжнародному дитячому центрі «Артек» стартував VIII міжнародний фестиваль «Щасливі долоні» талановитих дітей-сиріт.

Цього року до українських учасників (600 дітей-сиріт із 27 областей України) долучаться діти з 17 країн світу: Бахрейну, Бельгії, Білорусі, Угорщини, Німеччини, Грузії, Єгипту, Казахстану, Киргизії, Куби, Латвії, Молдови, Нідерландів, Росії, США, Чехії, Естонії.

За словами Генерального директора МДЦ «Артек» і натхненника проекту Олени Піддубної, «дорослі покликані допомогти не тільки маленьким українським громадянам, але і їх ровесникам з інших країн повірити в існування на землі Добра і Справедливості. Спасибі людям, готовим з відкритими долонями і відкритими серцями допомогти талановитим дітям-сиротам вибрати правильні життєві орієнтири і отримати реальну підтримку».

Протягом трьох тижнів перебування у фестивальному «Артеку» юні таланти візьмуть участь у змаганнях та конкурсах, проявлять свої здібності у трьох напрямках: «Освіта», «Спорт», «Мистецтво».

Запрошення в «Артек» прийняли олімпійські чемпіони Яна Клочкова, Олександр Усик, відомі українські актори Ольга Сумська, Римма Зюбіна, Руслана Писанка, Дмитро Ступка. Крім того, «Артек» чекає на приїзд відомих російських артистів кіно, які також проведуть для дітей майстер-класи та познайомлять їх з дивовижною акторською професією.

Фестиваль «Щасливі долоні» завершиться 7 липня церемонією нагородження переможців на 7-тисячному стадіоні «Артеку». Переможцям будуть вручені сертифікати на освіту, контракти на зйомки в кіно, путівки в зарубіжні дитячі центри відпочинку і фестивальні тури, подарунки від друзів і партнерів фестивалю.

Асоціація благодійників України другий рік підтримує фестиваль «Щасливі долоні». Переможці та учасники отримають від Асоціації комплекти книжок.

Організатори проекту висловлюють щиру подяку всім, хто підтримав фестиваль «Щасливі долоні», – банку «Південний», Німецькій спільноті міжнародного співробітництва, УДП «Укрпошта», групі компаній «Стар Медіа», фірмі «GLOSSARY. Organic products», торговому дому «12 персон», компаніям «Київстар», «Таурус», «PROBICYCLEGROUP», туристичній компанії «Артек Тур», Асоціації благодійників України, Міжнародному благодійному фонду «Україна 3000», Міжнародній громадській організації «Жінка III тисячоліття», групі компаній «Альтфатер» (VEOLIA Environmental Services), талант-шоу «Зiркафест», мережі магазинів «ПЛАТО».

За матеріалами rbc.ua