22 вересня в Києві – пробіг «Хрещата Миля» 18 Вересня 2013 11:48

22 вересня на Хрещатику відбудуться змагання «Хрещата миля». Даний пробіг проходитиме в Києві вже вдруге.

Як розповів його організатор Олександр Кузін, у рамках пробігу також відбудуться естафети серед студентів київських ВНЗ, дитячі забіги, а також забіг офіціантів з тацями. «У дитячих забігах братимуть участь дітлахи різного віку. 6-річні бігтимуть 100 метрів, і чим більший вік, тим буде довшою дистанція», – додав Кузін під час прес-конференції. Максимальна дистанція – одна миля (1609 м). У забігу також візьме участь команда дітей, які в різні часи подолали онкологічні проблеми.

А от який забіг буде найцікавішим, Кузін сказати не береться. Проте підтвердив участь у змаганнях усіх минулорічних призерів. За попередніми підрахунками, очікується близько тисячі учасників. Реєстрація почнеться о 10:00, а старт забігів заплановано на 13:00.

Одним з тих, хто 22 вересня вийде на старт, буде багаторазовий чемпіон України з бігу на середні дистанції Олександр Борисюк. І на його думку, світовий рекорд з бігу на милю побити цілком реально. «Всі рекорди встановлюють люди, а не інопланетяни. Тому вважаю реальним побити рекорд з бігу на милю марокканця Хішама Ель Герружа. Немає нічого неможливого, – зазначив Борисюк. – 1999 року в Римі Ель Герруж біг за 3.43,14 хвилини. Словом, якщо є люди, які поставили цей рекорд, то рано чи пізно знайдуться ті, хто його покращить. А от як буде на «Хрещатій милі» – побіжимо й побачимо».

Джерело: 5kolec