Благодійний концерт «Партнерство заради життя» відбудеться у Львові 23 Вересня 2013 15:11

У Львові пройде благодійний концерт «Партнерство заради життя». Концерт відбудеться 29 вересня о 19:00 год у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. У рамках співпраці міст-побратимів Львова та Фрайбурга, виступатиме церковний хор «Junge Kantorei Freiburg».

Головна мета концерту – зібрати кошти на лікування важкохворої львів’янки Оксани Куліш. У програмі – твори Й. С. Баха, К. Нистета, Й. Брамса, Й. Г. Райнбергера.

Молодіжний церковний хор «Junge Kantorei Freiburg» (Юнге Канторай Фрайбург) – це один з найбільших студентських хорів міста Фрайбурга (Німеччина). Хор заснований 15 років тому Крістофом Андреасом Шефером та складається з 40 осіб. У програмі хору – відомі твори різних епох та стилів, серед яких ораторії, мотети, кантати  та твори сучасних композиторів. Хор мав честь виступати в Італії, Швеції, Фінляндії, Сирії, Білорусії та Україні. Завдяки багатій музичній програмі, хор «Юнге Канторай Фрайбург» творить культурний образ Фрайбурга.

Фрайбург – одне  із перших міст-партнерів Львова у Західній Європі, з яким угода про встановлення побратимських стосунків було підписана у 1989 році.

Оксана Куліш – молода львів’янка, якій потрібна складна, надзвичайно дорога і ризикована операція – пересадка серця і легень. Клініка Гессена дала надію, що можна буде обійтись медикаментозним лікуванням. Для цього Оксані за тиждень необхідно зібрати принаймні 9500 євро.

Реквізити для надання допомоги:
БФ «Крила надії»
ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м.Львів
МФО 325365
ЄДРПОУ 35620901
Рахунок 2600001336292
Призначення платежу – добровільне пожертвування для Оксани Куліш.

Джерело: ГалІнфо