Асоціація благодійників та Фонд «Україна 3000» продовжать співпрацю у рамках конкурсу «Благодійна Україна» 27 Вересня 2013 15:10

Асоціація благодійників та Фонд «Україна 3000» продовжать співпрацю у рамках конкурсу «Благодійна Україна»

Асоціація благодійників України та Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» продовжать співпрацю щодо організації та проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна». Відповідний меморандум підписали 26 вересня 2013 року Голова Правління Фонду «Україна 3000» Марина Антонова і Президент Асоціації благодійників Олександр Максимчук.

Співпраця двох організацій у рамках конкурсу розпочалася у 2012 році. Вона передбачає, що Фонд «Україна 3000» здійснює інформаційну підтримку конкурсу, долучається до процесу висунення кандидатур його потенційних учасників, визначення та нагородження переможців, сприяє в організації фінальної частини конкурсу. Асоціація благодійників, у свою чергу, постійно надає Фонду інформацію щодо перебігу конкурсу, процесу підведення підсумків та отримані результати як на національному, так і на регіональних рівнях. Представники Фонду можуть брати участь у презентаціях та прес-конференціях у рамках проведення конкурсу, входити до складу національної та регіональних конкурсних комісій.

Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників у 2012 році з метою відзначення кращих благодійників та найбільш ефективних благодійних ініціатив. 16 квітня 2013 року оголошено старт другого конкурсу. Докладніше про конкурс «Благодійна Україна» та умови участі – на сайті Асоціації благодійників України www.vboabu.org.ua та офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org.


Галерея (4 фото)

* Для перегляду клікніть на фото