Благодійний місячник «Книга з поштової скриньки» 25 Жовтня 2013 14:50

Благодійний місячник «Книга з поштової скриньки»

28 жовтня – Міжнародний день шкільних бібліотек. І веб-портал «Жінка– УКРАЇНКА», який зовсім недавно стартував в інтернет-просторі, вирішив відмітити цей день по-своєму – початком місячної благодійної акції «Книга з поштової скриньки».

На жаль, у нашій країні є ще багато дітей, яких не мами з татами знайомлять з першою книжкою, а вчитель, вихователь, бібліотекар. Навчаються вони та мешкають у школах-інтернатах. Наповнення  ж шкільних бібліотек цих закладів літературою залишає бажати кращого. Отож саме тут і потрібна наша допомога.

Гадаємо, що в кожної з нас (звертаємося не тільки до учасниць порталу, а й до всіх небайдужих українок) вдома є книги, які ми з власними діточками вже прочитали. Деякі з них, звісна річ, тепер вже можемо надіслати хлопчикам та дівчаткам з Сокальського (Львівська обл.) та Старобасанського (Чернігівська обл.) інтернатів.  По-перше, поповнимо таким чином для початку полиці цих двох шкільних бібліотек. По – друге, уявляєте, як буде дітям приємно отримувати від листонош бандерольки з книжковими сюрпризами. А може, до речі, в одній із них вони знайдуть ще й коробочку з олівцями чи кольоровий папір. То вже – залишаємо на особистий розсуд відправників.

Не будьмо байдужими – давайте, не відкладаючи на колись, сформуємо у себе вдома посилки з книжечками та відправимо їх туди, де цього найбільше чекають. Адреси шкіл-інтернатів:

Сокальська санаторна школа-інтернат (для бібліотеки)
вул. Тартаківська, 10
м. Сокаль, Львівська обл.
80000

Старобасанська школа-інтернат (для бібліотеки)
вул. Поштова, 1
с. Стара Басань
Бобровицький р-н,
Чернігівська обл.,
17423

Про результати місячника – повідомимо відвідувачів порталу по його закінченні. Хоча, у добрих справ – кінця немає.

Джерело: веб-портал «Жінка– УКРАЇНКА»