Благодійний аукціон до дня Святого Миколая 4 Листопада 2013 11:34

Благодійний аукціон до дня Святого Миколая

Робити добро дуже легко. А особливо приємно це робити для дітей, котрі цього потребують. 1 листопада стартував Всеукраїнський благодійний аукціон – масштабна акція по збору коштів для потреб дитячих будинків, виручених від купівлі-продажу зустрічей різних людей між собою. Акція проходитиме також в Ялті, Донецьку та Луганську.
Матеріали по темі

Аукціон триватиме протягом місяця у мережі «Вконтакті» http://vk.com/blagodijnij_aukcion_kh. Учасником аукціону може стати будь-який небайдужий, для цього необхідно розмістити свою фотографію та короткий опис в альбомі зустрічі. Відповідно, знаходяться люди, котрим дана особа цікава за інтересами, і починається «торг» – в коментарях до фото, люди виставляють ціну за зустріч. 31 листопада о 23. 59 торг закінчується і останній коментар із ціною під фото і буде кінцевим, відповідно, ці «лоти» будуть куплені за таку суму. Серед відомих учасників аукціону цьогоріч запропонували своє товариство письменник Сергій Жадан, засновник гурту «Мертвий півень» та лідер театру «Арабески» Місько Барбара, учасник ансамбля «Улица Курзу» Юрек Якубов, харківські художники Роман Мінін та Гамлет Зіньковський, графічний дизайнер Марічка Рубан, менеджер та керівник театру «Арабески» Марія Зайченко та багато інших відомих особистостей Харкова.

Після завершення «торгів» зібрані від аукціону кошти організатор проекту – Харківська молодіжна громадська організація Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ) придбає необхідні речі, які запросять адміністрації дитбудинків. Подарунки передадуть до дитячих будинків напередодні Дня Святого Миколая. На завершення аукціону відбудеться також театралізоване свято для дітей та планується бал-зустріч для всіх учасників аукціону.

День Святого Миколая – світле дитяче свято, коли в кожного з`являється бажання робити добрі справи. Аукціон проводиться не вперше, практика минулих років показує, що саме так реально залучити доволі великі кошти на потреби дітей-сиріт. За свідченнями минулорічних організаторів, в 2012 році було залучено більше 22 тисяч грн з такого аукціону.

Джерело: Справжня варта