23-24 липня в Житомирі пройде Всеукраїнський семінар-практикум «Благодійність в серці моїм» 9 Липня 2015 12:39

23-24 липня в Житомирі пройде Всеукраїнський семінар-практикум «Благодійність в серці моїм»

23 та 24 липня 2015 року в Житомирі пройде Всеукраїнський семінар-практикум «Благодійність в серці моїм». Організаторами заходу є Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі», Благодійний фонд «Сім’я», Клуб благодійників «Янголи добра», Благодійний фонд «Зігрій любов’ю дитину» та Асоціація благодійників України.

Заходи семінару відбудуться:

  • 23 липня – в Українсько-італійській школі «Всесвіт» (м. Житомир, вул. Корабельна, 10), початок о 10:00;
  • 24 липня – в ресторані «Анна» (м. Житомир, вул. Щорса, 31), початок о 10:00.

Під час семінару будуть порушені теми, актуальні для діяльності та розвитку благодійного сектора в Житомирській області та в Україні в цілому. Серед них – благодійність у медіа, благодійність у бізнесі, благодійність в родині, благодійність в дитячому середовищі, благодійність в шоу-бізнесі, психологія та благодійність тощо. Свої доповіді під час семінару представлять голова Благодійного фонду «Сім’я» Олена Хачатрян, практикуючий психолог Наталія Харитонова, оперна діва України Олена Гребенюк.

У роботі семінару також візьме участь директор з розвитку та комунікацій Асоціації благодійників України Катерина Соболева-Зоркіна. Вона представить презентовану нещодавно «Зелену книгу української благодійності».

Усі учасники семінару отримають сертифікати.

Семінар проходить за підтримки ювелірного дому «ZARINA» у Житомирі та депутата Житомирської міської ради Володимира Кропивницького.

Відвідати заходи семінару-практикуму можуть усі бажаючі. Вхід – за умови попередньої реєстрації та придбання квитка на концерт Олени Гребенюк у Житомирі (вартість квитка – 50 гривень). Реєстрація та замовлення квитків тривають до 15 липня 2015 року за тел.: (096) 468-17-65.