В Україні з’явилися конверти з малюнками бійців АТО 4 Вересня 2015 12:04

В Україні з’явилися конверти з малюнками бійців АТО

Укрпошта спільно з Всеукраїнським мистецьким благодійним проектом «ART-Комбат» презентували серію немаркованих художніх конвертів із репродукціями картин учасників АТО.

Ще навесні цього року десять демобілізованих бійців АТО були запрошені на майстер-клас до професійного живописця Мар’яни Острогляд. Бійці, серед яких не було професійних художників, вперше стали перед мольбертом і взяли до рук палітру та пензлі.

Ініціатори проекту «ART-Комбат» навмисно уникали конкретних пропозицій та побажань бійцям стосовно жанрів і стилів виконання робіт, оскільки були наперед переконані, що картини тих, хто повернувся з війни, будуть насиченими. Всі роботи українських військових об’єднувала одна світла тема – любов до життя.

За словами ідеологів проекту «АРТ-Комбат», подібна арт-терапія стала основою комплексної програми оздоровлення (реабілітації) ветеранів АТО та членів їх сімей. На радість всім поціновувачам мистецтва, енергію війни вдалося спрямувати в енергію мистецтва.

«Випуск Укрпоштою продукції на таку тематику є дуже актуальним та важливим сьогодні, у нелегкі для нашої країни часи. Конверти із зображеннями робіт наших бійців викликають особливі відчуття патріотизму та гордості за наших хлопців-захисників», – відзначає керівник Укрпошти Ігор Ткачук.

Конверти із репродукціями картин учасників АТО можна придбати у відділеннях Укрпошти по всій країні.

Джерело: Львівський портал