23 січня 2019 року відбудеться фахова дискусія «Оцінка розвитку доброчинності в Україні у 2018 році» 4 Січня 2019 16:36

Асоціація благодійників України запрошує на фахову дискусію «Оцінка розвитку доброчинності в Україні у 2018 році». Під час дискусії відбудеться обговорення підсумків громадського опитування «Зелена книга української доброчинності 2018» та вручення Почесної відзнаки імені Богдана та Варвари Ханенків за особливий внесок у розвиток доброчинності в Україні.

Місце проведення: прес-зала Національного інформаційного агентства «Укрінформ».

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Час: 23 січня 2019 року. Початок о 15:30, реєстрація учасників о 15:00.

Вхід на захід за обов’язковою попередньою реєстрацією. Реєстрація триватиме до 21 січня 2019 року та доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1THr5eLazskOhNVvNf1Pb22nBtF3pjMiRRnRdz_nqyuY/edit , або за тел.: 067-164-04-11.

План заходу:

15:30-16:30 – фахова дискусія «Оцінка розвитку доброчинності в Україні у 2018 році». В дискусії візьмуть участь члени Правління та Наглядової Ради Асоціації благодійників України, члени Асоціації благодійників України, респонденти дослідження «Зелена книга української доброчинності 2018», представники благодійних фондів Києва та області і запрошені спікери. Цього року Асоціація благодійників України презентує сьомий випуск «Зеленої книги української доброчинності». Дослідження підготовлено на базі національного експертного опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2018», проведеного Асоціацією благодійників України у партнерстві з Молодіжною агенцією «НОВІ» та спільно з Ресурсним центром «Гурт». В опитуванні взяли участь експерти у різних сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, державні і громадські діячі, журналісти, науковці, викладачі, студенти ВИШів з усієї України.

16:30-17:00 – Вручення Почесної відзнаки імені Богдана та Варвари Ханенків. Поряд з опитуванням «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2018» у цьому році Асоціацією благодійників України було також проведено відкрите опитування членів благодійних, волонтерських та інших неурядових організацій, урядовців, представників соціально-відповідального бізнесу та медіа, отримувачів доброчинної допомоги, щодо визначення благодійників та благодійних організацій, які зробили найбільший внесок у розвиток добротворення в Україні у 2018 році. Кожен, хто взяв участь в опитуванні, виділив по три кандидатури на відзнаку у двох номінаціях: «Доброчинець – фізична особа» та «Доброчинець – організація, спільнота». Переможцями Почесної відзнаки стали кандидати, які отримали найбільше голосів, за підсумками опитування. Вручення відзнаки відбудеться після дискусії. Автором «Почесної відзнаки імені Богдана і Варвари Ханенків» є МБФ «Українська родина» (проект «Друзі Ангелів»), виробник ТМ «Фабрика Ангелів».

Детальна інформація та додаткові запитання за ел.адресою: [email protected], або за тел.: 067-164-04-11.

Довідково:

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» активно діє з 2011 року і об’єднує майже 70 установ – всеукраїнські та регіональні благодійні фонди, громадські організації, соціально-відповідальний бізнес, приватні особи. Свою діяльність Асоціація скеровує на створення максимально сприятливих умов для розвитку благодійності в Україні; впровадження системи трансферу сучасних технологій ведення благодійної діяльності, модернізацію сучасного законодавства, яке регулює здійснення благочинної діяльності в Україні, широку популяризацію доброчинності в суспільстві. Найбільший проект Асоціації: Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний всеукраїнський конкурс із відзначення кращих благодійників і найбільш ефективних благодійних ініціатив в Україні. Конкурс розпочав свою історію з 2007 року, а в форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року. (vboabu.org.ua)

«Зелена книга української доброчинності» – щорічний аналітичний збірник, підготовлений на базі експертного опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні». В опитуванні беруть участь експерти, які представляють всеукраїнські та регіональні благодійні організації, медіа й наукові установи з усіх куточків України. Опитування є фаховим і територіально репрезентативним, коректно представляє існуючу у середовищі множину суб’єктів благодійності.Упорядник – Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України». (http://vboabu.org.ua/greenpaper )

«Почесна відзнака імені Богдана та Варвари Ханенків» за особливий внесок у розвиток доброчинності в Україні – це недержавна загальноукраїнська відзнака, започаткована у 2018 році Всеукраїнською благодійною організацію «Асоціація благодійників України». Відзнака вручається за особливий внесок у розвиток добротворення в Україні. Нагороду вручають щороку взимку, одночасно із публічною презентацією «Зеленої книги української доброчинності». Відзнака представлена двома номінаціями: «Доброчинець – фізична особа» та «Доброчинець – організація, спільнота».