На Прикарпатті стартує акція зі збору коштів на програму навчання для ВІЛ-інфікованих дітей 12 Жовтня 2011 13:35

На Прикарпатті проживають десятки особливих дітей, що мають страшний діагноз й статус «ВІЛ-інфіковані». Такими дітьми, зазвичай, не дуже турбуються, оскільки вони походять з неблагополучних сімей.

Благодійний християнський фонд «Солідарність» працює з ВІЛ-інфікованими дітьми: зараз під опікою організації перебуває 32 таких діток. Багато з них ще не знають про свій «статус» і психологам Фонду доведеться у професійній етичній формі повідомити їм про це.

Тепер фахівці Фонду розпочинають нову програму для ВІЛ-інфікованих дітей. Окрім підтримки в лікуванні та харчуванні заплановано також інтерактивну програму групової терапії – навчання з виготовлення ляльки-мотанки.

Лялька-мотанка здавен була оберегом в українській родині. Кожна матір робила для своєї дитині ляльку, щоб та гралась. Ще часто ляльки виготовляли, щоб забрати хворобу від дитини. Важливо також, що лялька-мотанка не шиється, а робиться лише за допомогою ниток, стрічок, шляхом намотування.

Навчання буде проводити на базі Благодійного християнського фонду «Солідарність» кращий майстер області по ляльках-мотанках Галина Карпова.

Доброчинці можуть перерахувати свою грошову допомогу на рахунок благодійної програми або самостійно придбати витратні матеріали, а також продукти харчування, вітаміни, іграшки та гігієнічні засоби та передати їх до Фонду.

1 грудня, у Всесвітній День боротьби зі СНІДом, БХФ «Солідарність» влаштує виставку робіт ВІЛ-інфікованих дітей з виготовлення ляльки-мотанки на Вічевому Майдані міста Івано-Франківська.

Джерело: Коломия ВЕБ Портал