![](https://vboabu.org.ua/wp-content/uploads/2020/06/104236248_3858276737547826_3916365441868594642_n-e1591945983404.jpg)
Нашу дорогу Анжеліку Рудницьку – Голову наглядової ради конкурсу “Благодійна Україна” вітаємо з її чудовим святом.
Від нашого колективу та численних друзів бажаємо міцного здоров’я, життєвої гармонії, творчого натхнення. Нехай буде багатим та різноманітним Ваше життя Анжеліка Рудницька, а праця буде наповнена плідним змістом, важливими справами та буде неймовірна цікава.
Ви – наш янгол добра, і ми усі висловлюємо свою глибоку вдячність за добрі справи та неймовірне відкрите серце. Від нашого колективу також велика подяка за щоденну підтримку та активну участь у наших проектах. Любимо Вас. Многая літа!