Благодійний фонд «Мрію жити» отримав 4 зірки у Національном рейтингу «Компас Благодійності України» 6 Квітня 2023 11:43

 

5 квітня в офісі Асоціації благодійників України відбулася зустріч виконавчої директорки асоціації – Оксани Лобко із засновницею та директоркою Благодійного фонду «Мрію жити» Іриною Поповською. Пані Оксана вручила пані Ірині сертифікат номінанта Національного рейтингу «Компас Благодійності України». За результатами оцінювання діяльності фонду – фонд «Мрію жити» набрав 95 балів, які конвертувалися в оцінку – 4 зірки.

Вітаємо колег та дякуємо за довіру до Асоціації благодійників України.

Благодійний фонд «Мрію жити» – некомерційна організація, яка розпочала свою діяльність ще у 2014 році. Вже понад 8 років команда фонду працює в сфері благодійності та допомагає дітям з усіх куточків України. Раніше фонд займався виключно дітками з важкими захворюваннями.  Але з 24 лютого 2022 року змінили спеціалізацію, тепер допомагають УСІМ дітям, які  потребують допомоги. З початку повномасштабної війни фонд активно допомагає цивільному населенню, яке постраждало від війни та ЗСУ.

Довідково:

Проєкт Національний рейтинг «Компас благодійності України» запущений Асоціацією благодійників України у серпні 2022 року.

Національний рейтинг «Компас благодійності України» – це відкрита система обліку діяльності організацій, можливість публічно підтвердити прозорість та підзвітність діяльності та показати ефективність роботи із залученими коштами. Завдяки рейтингу «Компас благодійності України» благодійні організації отримують від суспільства «зірку» довіри для своєї подальшої прозорої та ефективної роботи, для підвищення обізнаності суспільства з їхньою діяльністю та збільшення фінансування благодійних проєктів. Нашою метою є відзначення та інформування суспільства про публічні та ефективні українські практики благодійної діяльності. Методика рейтингу розроблена із врахуванням досвіду численних зарубіжних рейтингових агенцій та адаптована до українських реалій.

Детальніше про проєкт: https://vboabu.org.ua/news/4947.html