Зі святом Воскресіння Христового! 14 Квітня 2023 14:11

Друзі та колеги, вітаємо Вас із Великодніми святами!

Складним та болісним був цей рік для всіх нас та для України. Незважаючи на численні виклики, що нам випали ми всі залишаємося незламними: продовжуємо пожертвами допомагати армії, вимушеним переселенцям, усім, хто потребує підтримки, допомоги та теплого слова.

Найперше, у ці дні хочеться подякувати нашим Воїнам – нашим Захисникам. Вдячні Вам за мужність, незламність та міць, які Ви проявляєте щодня, щохвилини, наближаючи український День перемоги. Нехай Господь Бог береже Вас і Ваші родини та пошле міцного здоров’я!

Сьогодні, як ніколи, ми маємо бути єдиними у нашій вірі у перемогу та у молитві за перемогу, за Захисників, за наших героїв та тих, хто продовжує бути в окупації. Нехай із всіма вами завжди буде віра, надія і любов, а Великдень дарує наснагу на добрі справи, єднає всі наші помисли і серця заради перемоги над окупантом та заради якнайшвидшого настання миру на всій українській землі.

З вірою у якнайшвидшу перемогу, команда Асоціації благодійників та Національного конкурсу «Благодійна Україна». Смачної всім паски та спокійного Великодня! Христос Воскрес – Воскресне Україна!