Фанати команди Red Bull пожертвували мільйон євро на благодійність 21 Червня 2012 13:43

Команда Формули-1 Red Bull зібрала мільйон євро для благодійного проекту Wings for Life. Про це повідомляє офіційний сайт акції Faces for Charity, яку Red Bull Racing проводила з початку року. В рамках цієї акції будь-який шанувальник Формули-1 міг перевести на рахунок Wings for Life від 15 євро – за це фотографію жертводавця пообіцяли розмістити на болідах Red Bull RB8 під час липневого Гран-прі Великобританії Формули-1.

До теперішнього моменту збір коштів в рамках заходу Faces for Charity припинений. Скільки саме людей взяли участь в цій акції, не повідомляється. В найближчому майбутньому серед жертводавців Faces for Charity буде проведений розіграш, переможець якого отримає право безкоштовно відвідати етап Формули-1 в Сільверстоуні 6-8 липня.

Фонд Wings for Life видає гранти на дослідження в галузі людського спинного мозку. Куратори фонду сподіваються, що їхня допомога допоможе знайти лікування для важких захворювань спинно-мозкової системи.

У перший раз спільна акція Wings for Life і команди Формули-1 Red Bull пройшла у 2007 році. Того разу фанатам Формули-1 також запропонували заплатити за розміщення своїх фотознімків на бортах боліда Red Bull, а всі виручені кошти відправили на благодійність.

NewsMe