У Вінниці буде святковий концерт, задля ремонту у лікарні 11 Липня 2012 11:06

Святковий концерт з благодійною метою відбудеться у Центральному парку 21 липня, на площі Водограй біля фонтану

– Усе розпочнеться о 12:00. На сцені біля фонтану упродовж трьох годин будуть виступати відомі вінницькі артисти, а біля сцени буде стояти скринька для благодійних внесків, які підуть на ремонт п’ятої палати, що розташована на четвертому поверсі Центру матері та дитини, – розповідає одна з організаторів свята Валентина Дячук, голова благодійного об’єднання «Право на майбутнє».

– В цій палаті, яка розподілена на два бокси, знаходяться дітки-відмовники, умови там бажають кращого, тож завдяки підтримці вінничан, що прийдуть на концерт, ми хочемо зібрати кошти на ремонт.

Концертну програму організатори обіцяють насичену та різноманітну, а ведучим благодійного концерту буде Mc. Sun Санич (Олександр Пасєчник).

Для усіх гостей свята на сцені виступить співачка Віолетта Кулаковська, лауреат всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Виступлять юні вокалістки Світлана Сокира та Дар’я Котлярець, вихованці вокальної студії «Зоряна мрія», міського палацу мистецтв «Зоря». Окрім цього цікавий номер покаже семирічна художня гімнастка Аня Рибаченко, Діана Подолянчук подарує вінничанам східний танець. Неповторним вокалом здивує співачка Анастасія Гудзєвич, студентка Київського інституту музики імені Глієра, переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів, володар Гран-прі у Болгарії.

– Це ще далеко не всі учасники концерту, – розповідає Валентина Дячук. – Кілька номерів представить креативне агентство «Космос», представники арт-студії будуть, за бажанням, розмальовувати гостей свята, та цілком можливо заспіває «Очеретяний кіт».

Організатори хотіли запросити зірку телепроекту «Голос країни» Олександра Онофрійчука, але в нього на двадцяті числа концерти, а взагалі-то він із задоволенням.

– Приємно, що усі учасники зголосилися взяти участь у концерті безкоштовно, а також надали апаратуру, – говорить Валентина. – Ми витратили кошти лише на флаєри, значки, брелоки з логотипами «Право на майбутнє», які будуть продаватися на святі, а всі виручені кошти підуть у благодійну скриньку.

Джерело: 20 хвилин: Новини Вінниці